Gry

Poznań Game Arena 2016 - imprezę odwiedziło ponad 70 tysięcy osób

przeczytasz w 1 min.

Tegoroczne PGA zdecydowanie należy zaliczyć do udanych. Na mnóstwo osób czekało mnóstwo gorących atrakcji.

Tegoroczna edycja imprezy Poznań Game Arena już za nami. Czy warto było wpaść do stolicy Wielkopolski? Zdecydowanie tak! Organizatorzy po raz kolejny nie zawiedli, a wystawcy przygotowali mnóstwo atrakcji, wśród których każdy miłośnik elektronicznej rozrywki bez problemu znalazł coś dla siebie.

Targi Poznań Game Arena 2016 trwały trzy dni (od 21 do 23 października). W tym czasie osiem hal Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło dokładnie 71 328 osób. Momentami było więc naprawdę tłoczno, ale w żadnym razie nie oznacza to, że brakowało dla kogokolwiek miejsca.

Na odwiedzających czekały atrakcje 150 wystawców, wśród których znaleźli się Microsoft, Sony, CDP, SteelSeries, ASUS, Techland, Genesis, Modecom, Hama, Ravcore, Komputronik, Roccat i HyperX. Podczas trzech dni targów odbyły się liczne prezentacje, konkursy i turnieje, a na 850 stanowiskach można było zagrać w wiele interesujących produkcji, w tym tych, które nie miały jeszcze rynkowej premiery.

O tym, że działo się naprawdę sporo, możecie się przekonać czytając naszą relację. Gorąco zachęcamy też do sprawdzenia gorącej galerii Dziewczyny na Poznań Game Arena 2016. Zresztą jakoś specjalnie zachęcać nikogo raczej nie trzeba. ;)

Czas na kilka zdjęć prosto z tegorocznego PGA:

Dla nikogo nie będzie to raczej zaskoczeniem, ale dostaliśmy informację, więc dzielimy się nią teraz z wami – organizatorzy już zapraszają na Poznań Game Arena 2017.

Źródło: PGA, MTP

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!