Technologie i Firma

„Pracuj w IT 2017” dla pracownika i pracodawcy już jest

przeczytasz w 1 min.

Jaką wybrać ścieżkę zawodową, jak być kandydatem z pomysłem siebie, jak wygląda praca w IT od kuchni i jakie są profity. To część poruszanych tematów.

Jest już nowe wydanie darmowej publikacji „Pracuj w IT”, która kierowana jest do przyszłych i obecnych specjalistów IT oraz firm, prowadzących działalność w tej właśnie branży. 

Jaką wybrać ścieżkę zawodową i jak znaleźć pracę w IT? Między innymi na te pytanie odpowiedzieć próbują autorzy nowej publikacji. Proponują przede wszystkim stawianie na niszowe specjalizacje, takie jak bezpieczeństwo cyfrowe czy analiza Big Data albo też – zawsze aktualne – programowanie. 

Temat szeroko pojętego rynku pracy IT jest też poruszony od drugiej strony. Na łamach publikacji znajdujemy między innymi artykuł na temat: jak przyciągnąć najzdolniejszych. To tekst o tym, że samo wysokie wynagrodzenie nie wystarczy i równie ważne są pozapłacowe dodatki.

Branża IT od lat pozostaje jedną z najbardziej dochodowych, a sami informatycy należą do najbardziej zadowolonej grupy zawodowej. Jest też jedną z najbardziej wymagających, jako że ciągle trzeba się kształcić, bo rynek i technologie zmieniają się nieustannie. W publikacji znajdujemy też podsumowanie faktów i mitów na te tematy.

Jak wygląda praca w firmie technologicznej od kuchni, jak być kandydatem z pomysłem na siebie, jakich błędów powinien unikać programista na początku kariery i jak znaleźć swoje miejsce w świecie IT – to kolejne pytania, na które odpowiedź znajdujemy w nowej publikacji. Jeśli więc chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej to…

Pobierz „Pracuj w IT 2017” w wersji PDF

Źródło: Pracuj.pl

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    vegasnight9
    2
    W benchmark.pl przyjmują do roboty?