Smartfony

Premiera HTC Exodus (smartfona blockchain) już w przyszłym tygodniu

przeczytasz w 1 min.

HTC Exodus będzie smartfonem bazującym na technologii blockchain. Czy tajwański producent nieco się z nim nie spóźnił?

O sytuacji HTC na rynku smartfonów od kilku lat mówi się niemal wyłącznie w kontekście coraz gorszych wyników finansowych. Mimo tego tajwański producent nie zrezygnował z tego typu urządzeń. Kolejnym będzie ciekawie zapowiadający się HTC Exodus.

Nieoficjalne informacje na jego temat pojawiały się już jakiś czas temu, ale trudno było nazywać je konkretnymi. Teraz zmieniło się przynajmniej jedno. Wiemy, kiedy dokładnie omawiana nowość zadebiutuje. Już w przyszłym tygodniu - 22 października.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

10.22

Post udostępniony przez Official HTC EXODUS (@htc.exodus)

HTC Exodus będzie nieco odbiegał od innych smartfonów. Ma bowiem bazować na technologii blockchain. Wprawdzie pracować będzie pod kontrolą systemu Google Android, ale należy spodziewać się sporej liczby modyfikacji, głównie pod kątem bezpieczeństwa. Niektóre z funkcji znane są już teraz, jak chociażby zdecentralizowane aplikacje DApps czy uniwersalny portfel.

Podzespoły smartfona stanowią nieco większą zagadkę, ale trudno przypuszczać aby nie były one charakterystyczne dla najwyższej półki. Wypada obstawiać procesor Qualcomm Snapdragon 845 i minimum 6 GB pamięci RAM.

HTC Exodus

Źródło: htcexodus

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Kenjiro
    0
    Niezła bzdura, marnować energię, której i tak często nie wystarczy na 1 dzień, więc trzeba by wisieć na ładowarce... brawo oni!
    No, ale z pewnością znajdą się osoby, którym brak funkcjonalności telefonu w telefonie nie przeszkadza...