• benchmark.pl
  • Gry
  • Premiera LEGO Jurassic World i zapowiedź LEGO Marvel’s Avengers
Gry

Premiera LEGO Jurassic World i zapowiedź LEGO Marvel’s Avengers

przeczytasz w 1 min.

Jeśli narzekacie na częstotliwość pojawiania się nowych odsłon serii Assassin's Creed to co powiedzieć o cyklu LEGO?

LEGO Jurassic World gra

Jeśli narzekacie na częstotliwość pojawiania się nowych odsłon serii Call of Duty czy Assassin's Creed to co powiedzieć o cyklu LEGO? Jego najwięksi fani na nudę z pewnością nie narzekają.

Zgonie z planami dziś swoją premierę świętuje LEGO Jurassic World. Gra dostępna jest w angielskiej oraz polskiej (napisy) wersji językowej nie tylko na PC i konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 i PlayStation 3, ale także PS Vita, Wii U i 3DS.

„Przerobiona na klimat LEGO i opowiedziana w charakterystyczny zabawny sposób typowy dla gier TT Games, ekscytująca opowieść odtworzy niezapomniane sceny akcji znane z filmów, dzięki czemu fani będą mogli przeżyć te kluczowe momenty i eksplorować rozległe tereny Isla Nublar i Isla Sorna.”


To jednak nie wszystkie informacje warte wzmianki. Twórcy nie zwalniają bowiem tempa i już zapowiadają, że zimą spodziewać można się debiutu kolejnej odsłony serii - LEGO Marvel’s Avengers.

Również w tym przypadku nie trzeba chyba szczególnie długo rozwodzić się nad tym, czego można będzie się po tym tytule spodziewać. Jeśli jest jednak inaczej to dobrym wprowadzeniem będzie pierwszy zwiastun.


Źródło: Cenega, dsogaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dudi4Fr
    2
    O ile Jurassic World może być fajny to Avengersi to skok na kasę, przecież już jest Lego Marvel i ta scena z ataku już była w tej grze...