Gry

Premiera polskiego Warsaw opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Warsaw to jedna z kilku powstających obecnie polskich gier. Wydawało się, że zainteresowani nią gracze lada dzień rozpoczną zabawę, ale ostatecznie trzeba będzie uzbroić się w nieco więcej cierpliwości.

Warsaw data premiery

Pierwotne plany studia Pixelated Milk zakładały, iż Warsaw zadebiutuje 4 września. Tak się jednak nie stanie, ponieważ na nadanie grze ostatnich szlifów potrzeba będzie kilku dodatkowych tygodni. W efekcie tego, premiera Warsaw odbędzie się 2 października.

„Przez ostatnie dwa miesiące braliśmy udział w kampanii promującej Warsaw, która zakończyła się w ubiegłym tygodniu na targach Gamescom. Cel? Pokazanie gry mediom. Odbiór? Wydaje nam się, że mamy w rękach coś wyjątkowego w naszych. Jednocześnie pojawiły się jednak rosnące obawy, że możemy nie być w stanie zapewnić tak dopracowanej gry, jaką sobie wymarzyliśmy. Dlatego, po dwóch tygodniach ważenia wszystkich za i przeciw, wczoraj zapadła ostateczna decyzja o przesunięciu premiery Warsaw na 2 października.”

Warsaw

Lada dzień powinien pojawić się nowy zwiastun gry. Warto przypomnieć, że powstaje ona z myślą o PC oraz PlayStation 4 i Nintendo Switch. Październikowa data premiery dotyczy tylko PC, na konsolach gra zadebiutuje w późniejszym czasie.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, że Warsaw to strategia z licznymi akcentami RPG i turowymi starciami. Jak sugeruje tytuł, akcja rozgrywa się w Warszawie. Najbardziej intrygujący jest jednak okres, do którego twórcy postanowili zabrać graczy - 63 dni Powstania Warszawskiego.

Źródło: steamcommunity

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  -1
  Strategia turowa i to na dodatek z tak koszmarną grafiką...Nie będzie z tego hitu...
  • avatar
   Marucins
   0
   Opóźniona? Czyżby można to było połączyć z ostatnią przemowa podczas obchodów 80 lecia wybuchu II WŚ? Gdy to pewien pan w "czepku" wyraził zaniepokojenie, iż jak to możliwe że podczas przemowy tak małą role przywiązano do jego narodu.