Gry

Pro Evolution Soccer 2017 w planie wydawniczym Techlandu

przeczytasz w 1 min.

Seria Pro Evolution Soccer przechodzi w ręce nowego wydawcy. Co Techland planuje w związku z pozyskaniem tej marki?

Chyba nikt nie wątpił, że Pro Evolution Soccer 2017 doczeka się premiery w Polsce. Dopiero teraz poznaliśmy jednak rodzimego wydawcę i informacja o tym, kto nim został może nieco zaskakiwać.

Okazuje się bowiem, że nie będzie nim związane ostatnio z marką Pro Evolution Soccer cdp.pl, ale Techland. Poinformowano o tym oficjalnie, jednocześnie potwierdzona została data premiery gry.

„Jesteśmy dystrybutorem PES 2017 w Polsce. Najnowsza cześć piłkarskiej symulacji – Pro Evolution Soccer 2017 – będzie dostępna od 15 września na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC.”


Spodziewać możemy się kilku akcji mających na celu promowanie gry i próbę przeciwstawienia się nowej odsłonie serii FIFA, ale szczegóły na ich temat nie są na ten moment znane. Nie wiemy też, czy Pro Evolution Soccer 2017 otrzyma polski komentarz.

Źródło: Techland

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maciuch2
  3
  Najlepszy to był japoński w Winning Eleven i basta. Nie wyobrażam sobie żeby taka symulacja ja PES nie wyszła u nas w kraju.Oczywiście sprawdzę również piłkę od EA jak co roku, ale pewnie i tak serce wybierze niesamowite i niespodziewane akcje od Konami.
  • avatar
   kristof080
   -1
   PES raz mial polski komentarz. I lepiej zeby wiecej nie probowali. Zreszta w Fifie tez nie jest super. Lepiej angielski, a najlepszy hiszpanski.