Gry

Pro Evolution Soccer 2019 w wersji LITE

przeczytasz w 1 min.

Pro Evolution Soccer 2019 LITE to produkcja, która będzie korzystała z modelu free-to-play. Jaka zawartość zostanie tu oddana do dyspozycji?

Chociaż Pro Evolution Soccer ma wierne grono fanów to jest ono na tyle skromne, że trudno rywalizować pod względem popularności z serią FIFA. Trudno powiedzieć czy cokolwiek zmieni Pro Evolution Soccer 2019 LITE, ale z pewnością jest to coś, o czym warto wspomnieć.

Pro Evolution Soccer 2019 LITE to produkcja, która będzie korzystała z modelu free-to-play. Nie jest do końca jasne, na jaką skalę zakrojone zostaną tutaj mikropłatności, miejmy nadzieję, że nie będą dokuczliwe.

Zapewne zastanawiacie się nad tym, jaka zawartość zostanie tu oddana do dyspozycji. Zgodnie z oficjalnym komunikatem producenta, Pro Evolution Soccer 2019 LITE pozwoli cieszyć się nieograniczonym dostępem do trybu myClub. Poza tym liczyć można na PES League oraz mecze towarzyskie. Nie zabraknie również opcji pozwalające na edycję drużyn, graczy, strojów i stadionów.

Pro Evolution Soccer 2019 LITE zostanie udostępnione już jutro, 13 grudnia. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: konami

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Kurde, ja dalej czekam na coś darmowego a'la Fifa Word