Gry

Project Cars 2 na pierwszych materiałach z rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

Po raz pierwszy spojrzeć możemy na to, jak prezentuje się Project Cars 2. Pamiętając, że wciąż mowa o wczesnej wersji gry.

Slightly Mad Studios już jakiś czas temu potwierdziło prace nad Project Cars 2. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się natomiast, że gra pojawi się na rynku pod koniec roku, pokazano też krótki zwiastun, ale ciekawsze materiały publikowane są dopiero teraz.

Zwiastuny zawsze wyglądają bowiem zachęcająco, ale o grach zdecydowanie więcej powiedzieć można po podstawie fragmentów rozgrywki. Na takowe rzucić możemy okiem dzięki materiałom zarejestrowanym przez ekipę PlayStation Access.

Jednocześnie przybliżane są tutaj najważniejsze kwestie związane z Project Cars 2. Padają wzmianki na temat między innymi systemu zmiennej pogody, tras i ich odwzorowania czy systemu Live Track 3.0.


 


Dotarliście do fragmentu związanego z licencjami? Przypomnijmy, że gra oferować ma 170 licencjonowanych aut z różnych kategorii, które wykorzystać można będzie na 60 trasach.

Project Cars 2 powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: PlayStation Access

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  6
  Pierwszej części tej gry coś ewidentnie brakowało, mimo iż kupiłem sobie jakiś czas temu, to przejechałem tam może z 2h. Później w moje ręce trafiło ASSETTO CORSA i się zakochałem w tej grze, PC nie zostało już nigdy odpalone, mam nadzieje że w drugiej części popracują nad optymalizacją i fizyką, bo zapowiadana gra miała być iście symulatorem a do symulatora jest jej jeszcze kawałek.
  • avatar
   DanyGee
   6
   Przegrałem w pC1 ponad 600h to się wypowiem. Na materiałach nie widzę żadnej rewolucji - praktycznie kopia z jedynki (póki co). Nawet widać, że fizyka ta sama (charakterystyczne zachowanie pojazdu). Obawiam się w dodatku, że skoro SMS miało czelność wypstrykać klientów bez mydła przy części pierwszej, nie zawahają się przy drugiej. Obiecanki-macanki, preorderki, dajcie kasę a my wam damy kotlecika, którego tak lubicie.
   • avatar
    NanoXen
    0
    170 aut z czego 100 w DLC - tak to widzę ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     A gdzie porównania do DriveClub, na to liczyłem wchodząc tutaj :)