Gry

Project CARS 2 - zwiastun pojawił się w sieci

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Czy jest oficjalny? Tego nie wiadomo. Ale jeśli tak wygląda Project CARS 2, to raczej nie ma powodów do obaw.

To, że Project CARS 2 powstaje, nie jest żadną tajemnicą. W tajemnicy miał natomiast pozostać pierwszy zwiastun tej gry wyścigowej. Ta sztuka się nie udała i filmik trafił do sieci przedwcześnie. Oczywiście nie można mieć pewności, że jest to faktycznie zwiastun oficjalny.

Project CARS 2, czyli kontynuacja ciepło przyjętego symulatora wyścigowego sprzed dwóch lat, ma wylądować na pierwszych pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One już w drugiej połowie tego roku. Twórcy obiecują zachowanie wszystkich dobrych elementów pierwowzoru (a tych było niemało), poprawienie błędów obniżających radość z rozgrywki (a tych niestety też nie brakowało) oraz dodanie nieco nowości.

Część tych nowości zdradza właśnie zwiastun, który przedwcześnie pojawił się w sieci. Te związane są przede wszystkim z warunkami atmosferycznymi. Na przykład podczas deszczu na powierzchni trasy będą pojawiać się kałuże. Wpływ na środowisko będzie miał również dynamicznie zmieniający się wiatr. Podczas sezonu zauważymy też wyraźne przejścia pomiędzy porami roku. Poszerzona ma zostać również lista dostępnych pojazdów i tras.

Źródło: Dark Side of Gaming, FastLaneGaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DanyGee
  Oj tak...pamiętam jak pięknie przez te wszystkie lata nakręcał się hype na jedynkę i jak pięknie uciekły moje brwi z czoła na plecy, gdy doświadczyłem tej gry w dniu premiery...i jak wiele obietnic zostało niedotrzymanych (nawet do dziś!). Także dziękuję SMS za ten zimny prysznic i zrozumienie, że dziś już nie warto robić preorderów. Przy PC2 będę mądrzejszy i pozwolę innym potestować grę a potem dopiero zdecyduję o zakupie.
  10
 • avatar
  toddlockwood
  jest w końcu ferrari.
 • avatar
  figer
  Nie da rady dogodzić wszystkim. Ja na przykład uwielbiałem oba Shifty i PC mi podchodzi idealnie, a mam też kupione Assetto Corsa i mi nie pasuje.
 • avatar
  mixolaj
  Dwójka będzie jeszcze piękniejsza od jedynki. Cieszy mnie, że twórcy udostępnią nam rajdy w ciekawych, pięknych sceneriach! Na filmiku zauważyć można lamborghini, co mnie bardzo cieszy. Czekam z niecierpliwością. ;)
 • avatar
  Tesavoro
  Nie kupię bo nie ma Peugeota.
 • avatar
  vide cui fidas
  Jedynka w 4K wymiata o dwójkę się nie martwię;)
  -2
 • avatar
  Shurima27
  Na pewno będzie lepsze niż gran turismo :)