• benchmark.pl
 • Gry
 • Oto nowa gra twórcy PUBG - czym jest Prologue? Dobre pytanie!
Gry

Oto nowa gra twórcy PUBG - czym jest Prologue? Dobre pytanie!

przeczytasz w 1 min.

Prologue to nowa, tajemnicza gra studia PlayerUnknown Productions, na której czele stoi sam Brendan Greene. Co to jest właściwie za projekt?

Nie da się zaprzeczyć, że gra PlayerUnknown’s Battlegrounds była swego rodzaju rewolucją i zrodziła modę na battle royale. Czy nowe dzieło jej twórcy, a więc Prologue, również będzie miało taki wpływ na branżę elektronicznej rozrywki? Cóż, trudno powiedzieć, bo tak naprawdę wciąż nie wiemy, co kryje się pod tym tytułem. Podczas The Game Awards 2019 otrzymaliśmy jedynie taki filmik…

Zobacz teaser gry Prologue z TGA 2019:

Po przejściu na stronę, której adres widnieje pod koniec materiału, również nie dowiadujemy się zbyt wiele. Znajduje się tam tylko informacja, że Prologue jest próbą wykorzystania nowych technologii i sposobów rozgrywki, dzięki którym przy każdym podejściu do gry otrzymamy inne, ale zawsze dające się zapamiętać doświadczenia. Brzmi to wszystko, przyznacie, bardzo tajemniczo, ale też zachęcająco.

Co to jest Prologue? Istnieją różne domysły

Próby wykorzystania nowych technologii i sposób, w jaki prowadzona jest kamera na tym zwiastuniku, mogą sugerować, że będziemy mieli do czynienia z grą VR. Zmieniające się za każdym razem doświadczenia mogłyby zaś wskazywać na proceduralnie generowany świat, jak i na dynamicznie zmieniającą się pogodę (co – sądząc po wideo – też jak najbardziej ma sens). Tak naprawdę jednak możemy się tylko domyślać, bo cel jest taki, byśmy się za prędko nie dowiedzieli, czym jest Prologue. Znając upodobania twórcy, można się spodziewać dużej przestrzeni, dużej liczby graczy i dużych eksperymentów

Wiemy za to, czym Prologue nie jest, a mianowicie nie jest grą typu battle royale. Słynny PlayerUnknown (czyli Brendad Greene) zapowiedział bowiem, że ten nowy projekt pozwoli mu wyjść poza wspomniany gatunek. Mało tego, okazuje się, że nie będzie to nawet strzelanina. Macie jakieś pomysły?

Źródło: VG247, Forbes, PCGamesN

Zobacz również inne newsy z The Game Awards 2019:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ECRYGIGS
  2
  Po szczekaniu psa (owczarka niemieckiego) sugeruje jakiś survival podczas ucieczki z więzienia. hehe :P
  • avatar
   pawluto
   1
   Trudno wyrokować po 30 sek. trailerze o czym będzie gra...A na początek mamy fajne warunki pogodowe i świetną roślinność reagującą na podmuchy wiatru...Początek mamy udany...Czekamy na coś więcej.
   • avatar
    zuzannator
    0
    PUBG to dno, tyle lat i 3 mapy :) brak zabezpieczen przed oszustami... brak sciezki rozwoju... spodziewam sie kolejnego gniota.