Oprogramowanie

Przecieki i screeny z Office 2014 (Office 15)

przeczytasz w 1 min.

Ledwo do sklepów trafił Office 2010, a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnej odsłony gigantycznego pakietu biurowego.

Poczekamy na niego najpewniej jeszcze cztery lata, wszak oznaczony został datą 2014. Z pierwszych screenów, które zdobył specjalizujący się w tego typu akcjach rosyjski serwis Wzor, ciężko wyciągnąć głębsze wnioski.

Na pierwszy rzut oka dostrzec można jedynie delikatny lifting interfejsu. Delikatny, ale i mądry, bowiem w dobie monitorów panoramicznych część paneli zostanie ustawiona w pionie. Ponadto program będzie wzbogacony o tryb aktywacji KMS korzystny dla pracy w wielkich korporacjach oraz niejaki moduł Limestone, który pierwotnie miał się pojawić już w Office 2010. Ostatecznie jego premiera zostanie przesunięta na rok 2014.

Innymi słowy - póki co o nowym pakiecie biurowym wiemy niewiele poza tym, że ładnie wygląda. Ale być może większych zmian nie będzie wcale - bo po co szlifować coś, co jest niemal doskonałe? Podobna historia czeka zapewne Windows 8, który ukaże się równolegle do pakietu.

Źródło: Softpedia

Polecamy artykuły:  
Programy dla pasjonatów fotografii cyfrowej 100 najlepszych gier XX wieku cz. 3Sztuczki i porady do Windows 7 na lepszą pracę

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  0
  Kasa, kasa, kasa.

  System operacyjny co rok ? A czemu nie, jeśli to będzie bardziej opłacalne niż sprzedaż jednego przez 5 lat.

  Mnie tylko jedno śmieszy w reklamach - nieważne, proszku do prania, systemu operacyjnego, lodówki, szamponu itd.

  Zawsze padają takie teksty: "teraz nasz nowy produkt jest super, w stosunku do starego to ewolucja. Lepiej czyści, jeździ, działa (wstaw odpowiedni czasownik)

  A mi zawsze w głowie powstają dwa pytania:

  1. To stary model to był shit ? Był o tyle gorszy od nowego ? A reklamowany był takimi samymi przymiotnikami.
  2. Tak samo za jakiś czas będą reklamować kolejny produkt.

  Vista - reklamowana jako cud miód i orzeszki, win XP przy nim to epoka kamienia dłubanego, weszło win7 panowie od micromiękkiego, od razu przestali chwalić Vistę zaczeli wznosić pomniki dla Win7.

  To jak będą reklamować win8 ? Że Win8 to cud, miód i orzeszki, a win7 to kupa (przepraszam za słowo)


  Podobnie z pakietem biurowym...

  Nie czujecie, że ktoś ma nas - odbiorców / klientów za stado idiotów, które kupi każdy bełkot marketingowy ???


  Miłej niedzieli wszystkim.
  • avatar
   blackedeyed
   0
   W moim mniemaniu Microsoft doszedł do perfekcji w sprzedaży swoich produktów. Smutne jednak jest to, że wiele osób nie zdaję sobie z tego sprawy. Odświeżone wersje oprogramowania, to tak naprawdę kilka dodatków ułatwiających życie podczas normalnej pracy. Przykładem jest właśnie Windows Vista>Windows 7 oraz Office 2007>Office 2010. Nie są to na tyle poważne zmiany dla których warto wydawać po 500zł. Posunę się do stwierdzenia- nowe wersje powinny zostać wydawane jako aktualizacje lub raz zakupiona licencja umożliwia korzystanie z najnowszych wersji software`u. Ba, jednakże chciwość tej korporacji nie zna granic.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Przecież screeny prezentują jak na razie interfejs OFFICE 2010, na którym bazuje wersja 15 pakietu. ALe jak zapewnia Microsoft, OFfice 2014 ma być rewolucją jaką wywołała premiera office 2007.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Przeciek :). Jaki to przeciek. Mafia 2 już jest na torrentach, a zaraz się crack pojawi... Dziwne, że jeszcze opłaca się gry produkować...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      8 ma wyjść za dwa lata a nie za trzy
      • avatar
       Suncho
       0
       po co ta dyskusja...i tak 99% softu w Polsce to lewizna z sieci bittorrent etc za ktora nikt zlamanego grosza nie placi,wylaczajac sektor biznesowy oczywiscie
       pozdro :]