Oprogramowanie

Przecieki i screeny z Office 2014 (Office 15)

Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Jakub Kralka
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Ledwo do sklepów trafił Office 2010, a w sieci już pojawiły się pierwsze informacje na temat kolejnej odsłony gigantycznego pakietu biurowego.

Poczekamy na niego najpewniej jeszcze cztery lata, wszak oznaczony został datą 2014. Z pierwszych screenów, które zdobył specjalizujący się w tego typu akcjach rosyjski serwis Wzor, ciężko wyciągnąć głębsze wnioski.

Na pierwszy rzut oka dostrzec można jedynie delikatny lifting interfejsu. Delikatny, ale i mądry, bowiem w dobie monitorów panoramicznych część paneli zostanie ustawiona w pionie. Ponadto program będzie wzbogacony o tryb aktywacji KMS korzystny dla pracy w wielkich korporacjach oraz niejaki moduł Limestone, który pierwotnie miał się pojawić już w Office 2010. Ostatecznie jego premiera zostanie przesunięta na rok 2014.

Innymi słowy - póki co o nowym pakiecie biurowym wiemy niewiele poza tym, że ładnie wygląda. Ale być może większych zmian nie będzie wcale - bo po co szlifować coś, co jest niemal doskonałe? Podobna historia czeka zapewne Windows 8, który ukaże się równolegle do pakietu.

Źródło: Softpedia

Polecamy artykuły:    
Programy dla pasjonatów fotografii cyfrowej 100 najlepszych gier XX wieku cz. 3 Sztuczki i porady do Windows 7 na lepszą pracę

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  Kasa, kasa, kasa.

  System operacyjny co rok ? A czemu nie, jeśli to będzie bardziej opłacalne niż sprzedaż jednego przez 5 lat.

  Mnie tylko jedno śmieszy w reklamach - nieważne, proszku do prania, systemu operacyjnego, lodówki, szamponu itd.

  Zawsze padają takie teksty: "teraz nasz nowy produkt jest super, w stosunku do starego to ewolucja. Lepiej czyści, jeździ, działa (wstaw odpowiedni czasownik)

  A mi zawsze w głowie powstają dwa pytania:

  1. To stary model to był shit ? Był o tyle gorszy od nowego ? A reklamowany był takimi samymi przymiotnikami.
  2. Tak samo za jakiś czas będą reklamować kolejny produkt.

  Vista - reklamowana jako cud miód i orzeszki, win XP przy nim to epoka kamienia dłubanego, weszło win7 panowie od micromiękkiego, od razu przestali chwalić Vistę zaczeli wznosić pomniki dla Win7.

  To jak będą reklamować win8 ? Że Win8 to cud, miód i orzeszki, a win7 to kupa (przepraszam za słowo)


  Podobnie z pakietem biurowym...

  Nie czujecie, że ktoś ma nas - odbiorców / klientów za stado idiotów, które kupi każdy bełkot marketingowy ???


  Miłej niedzieli wszystkim.
 • avatar
  blackedeyed
  W moim mniemaniu Microsoft doszedł do perfekcji w sprzedaży swoich produktów. Smutne jednak jest to, że wiele osób nie zdaję sobie z tego sprawy. Odświeżone wersje oprogramowania, to tak naprawdę kilka dodatków ułatwiających życie podczas normalnej pracy. Przykładem jest właśnie Windows Vista>Windows 7 oraz Office 2007>Office 2010. Nie są to na tyle poważne zmiany dla których warto wydawać po 500zł. Posunę się do stwierdzenia- nowe wersje powinny zostać wydawane jako aktualizacje lub raz zakupiona licencja umożliwia korzystanie z najnowszych wersji software`u. Ba, jednakże chciwość tej korporacji nie zna granic.
 • avatar
  Konto usunięte
  Przecież screeny prezentują jak na razie interfejs OFFICE 2010, na którym bazuje wersja 15 pakietu. ALe jak zapewnia Microsoft, OFfice 2014 ma być rewolucją jaką wywołała premiera office 2007.
 • avatar
  Konto usunięte
  Przeciek :). Jaki to przeciek. Mafia 2 już jest na torrentach, a zaraz się crack pojawi... Dziwne, że jeszcze opłaca się gry produkować...
 • avatar
  Konto usunięte
  8 ma wyjść za dwa lata a nie za trzy
 • avatar
  Suncho
  po co ta dyskusja...i tak 99% softu w Polsce to lewizna z sieci bittorrent etc za ktora nikt zlamanego grosza nie placi,wylaczajac sektor biznesowy oczywiscie
  pozdro :]