Gry

Przetrwanie w The Evil Within 2 nie będzie łatwe

przeczytasz w 1 min.

Twórcy pochwalili się materiałem wideo z fragmentami rozgrywki, a także bonusem, jaki dodawany będzie do wcześniejszych zamówień The Evil Within 2.

Być może Bethesda nie pokazała na E3 2017 wielu nowości, ale The Evil Within 2 promowane było świetnym zwiastunem i rozbudziło spore apetyty. Od tego czasu o grze było cicho - aż do dziś.

Twórcy opublikowali bowiem nowy materiał wideo o bardzo wymownym tytule „Przetrwanie”. Tym razem liczyć można już na fragmenty rozgrywki, które dobitnie potwierdzają, że o tytułowe przetrwanie nie będzie tu łatwo.

„Słowa te, powtarzane jak mantra, wciąż nawiedzają myśli Sebastiana Castellanosa. Prześladowany wspomnieniami o córce, której nie zdołał ocalić, i o tajemnicy, której nie udało mu się zgłębić, detektyw bez reszty pogrąża się w otchłani rozpaczy i wyrzutów sumienia. Z niekończącej się spirali samoudręczenia wyrywa go wizyta dawnej przyjaciółki, a zarazem zdrajczyni, która składa Sebastianowi propozycję: Wróć do koszmarnego świata STEM i ocal swoją córkę. The Evil Within 2 da upadłemu detektywowi szansę naprawienia dawnych błędów i osiągnięcia spokoju, na który zasługuje. Jednak by to wszystko osiągnąć, Sebastian Castellanos będzie musiał przejść przez piekło.”


The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jeśli jesteście pewni tego, że będziecie sięgać po The Evil Within 2 to być może skusicie się na zamówienie przedpremierowe. Będzie ono nagradzane bonusem - Pakietem ostatniej szansy.

The Evil Within 2 przedsprzedaż

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  legoras
  3
  Ale i na tyle łatwe, by 'średnio sprytny' gracz konsolowy ogarną gre na padzie.
  • avatar
   Marucins
   1
   Ciekaw jestem co z tego będzie bo "Outlast 2" który właśnie kończę to porażka.

   Liniowa nędza wymuszająca ciągle podążanie jedną jedyną drogą. Graficznie jeszcze gorzej.
   Tępak nawet nie podniesie kamienia aby przywalić innemu, nie mówiąc nic o kiju - widocznie kwiaty, taaaa kwiaty go uratują jak Francuzów po zamachach.
   • avatar
    login1969
    0
    Legoras,pisze się "ogarnął"...Czekam na tę grę z utęsknieniem.Jedynka była świetna.