Gry Xbox One

Dziś premiera PUBG 1.0 na Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds, której sprzedaż przekroczyła już 50 milionów egzemplarzy, została dzisiaj zaktualizowana do wersji 1.0 na konsolach Xbox One. Wraz z tą łatką pojawiło się kilka nowości.

Ponad pół roku po pecetowcach debiutu gry PUBG w wersji 1.0 doczekali się posiadacze konsol Xbox One. Co to oznacza dla osób, które o przetrwanie walczą z padami w dłoniach?

Konsolowe PlayerUnknown’s Battlegrounds 1.0 to przede wszystkim optymalizacja. Twórcy jasno dają do zrozumienia, że od teraz na Xbox One można cieszyć się tą reprezentantką „gatunku” battle royale w komfortowych warunkach. Oczywiście nie oznacza to, że brakuje innego rodzaju nowości.

Łatka 1.0 na Xbox One wprowadza między innymi nową, trzecią już mapę (to tropikalne terytorium 4x4 km o nazwie Sanhok), a wraz z nią – system playlist z trybami battle royale i mini-royale. Pojawiły się również: karabin QBZ i snajperka QBU, półciężarówka Rony oraz opcje personalizacji broni i spadochronu.

Wraz z wersją 1.0 zadebiutowała również waluta premium G-Coin – te wirtualne monety będzie można wykorzystać w rozmaitych mikropłatnościach. Naturalnie to wydanie jest istotne, ale (podobnie jak na PC) gra będzie dalej rozwijana. Jeszcze w tym miesiącu spodziewamy się na przykład dodania trybu Wojny (War).

Źródło: Express, Wccftech

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  3
  Szkoda że gracz PC nie mogą grać z konsolowcami :) To by był pogrom :)
  • avatar
   arkadiuss
   0
   Akurat skorzystałem z promocji mediaexpert, wymieniłem starego xboxa 360 na dopłate do xone - nie mogę się doczekać rozpoczęcia przygody z pubgem!