Gry komputerowe

PUBG z dużą aktualizacją (#12) - co nowego?

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

PlayerUnknown’s Battlegrounds to jeden z największych hitów ubiegłego roku. Jego twórcy zamierzają mocno rozwinąć ten tytuł w tym roku i to też czynią. Jakie nowości zostały wprowadzone wraz z aktualizacją numer 12?

Do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds dotarła już łatka numer 12, wprowadzająca wiele istotnych nowości i zmian. Jak konkretnie ta aktualizacja zmienia jeden z największych hitów w światku elektronicznej rozrywki?

Łatka #12 to przede wszystkim lepszy balans poszczególnych typów uzbrojenia i dodatkowych elementów wyposażenia. Nienaturalnie potężne bronie zostały więc osłabione, a te które do tej pory nie dawały rady, teraz powinny zacząć. Poprawiono również odrzut i eksplozje granatów, a także zwiększono realizm w takim sensie, że cięższa broń będzie na przykład spowalniać bohatera.

PUBG broń

Kolejną nowością jest możliwość wyboru preferowanej mapy przez gracza. A skoro już przy lokalizacjach jesteśmy, to wypada wspomnieć o pewnych modyfikacjach, jakich doczekał się Miramar – przede wszystkim pojawiły się nowe drzewa, skały i budynki, a wnętrza innych budowli zostały przeprojektowane. Twórcy postarali się również oczywiście o eliminację wykrytych błędów.

PUBG Miramar

Wraz z tą aktualizacją w świecie gry PlayerUnknown’s Battleground pojawiły się również nowości. Po pierwsze: potężny, ale wymagający precyzji, samopowtarzalny karabin SLR z magazynkiem na 10 pocisków 7,62 mm. Po drugie: nowe lunety (z zoomem 3x i 6x), zwężenie wylotu lufy shotguna i inne dodatki. Wreszcie po trzecie: muscle car Mirado – najszybszy pojazd na mapie Miramar.

PUBG SLR

Źródło: PUBG Corp., GameSpot

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  czerwonyznajomy
  W samą porę zauważali, że broniami nie było kompletnie żadnego balansu, pewnie byli zajęci dodawaniem nowych ubranek czy skórek.
 • avatar
  Cezarr
  I oczywiście nie zapomnieli skopać optymalizacji, po tej aktualizacji gra chodzi u mnie zdecydowanie gorzej niż wcześniej. Więcej czapeczek, bluzeczek i farbek na broniach dawajcie!
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Chińska Policja aresztowała gang kilkunastu osób którzy sprzedawali graczom cheat-y do PUBG.

  Zjawisko oszustw w tej grze jest ogromne, sprawcy zdążyli zarobić tym sposobem równowartość ~30 milionów dolarów.

  Powodzenia na serwerach z takimi "graczami".
  -2
 • avatar
  dariozpata
  Stało się!!! Manjaro Linux jest już najpopularniejszą dystrybucją na Distrowatch!!! Po kilku latach Linux Mint musiał oddać koronę!!!
  -7