Gry komputerowe

Quake Champions za darmo - gra przechodzi na model free-to-play

przeczytasz w 1 min.

Celem jest oczywiście przyciągnięcie do zabawy większej liczby graczy. Czy Quake Champions zyska teraz na popularności?

Zaliczacie się do grona graczy, których przed sięgnięciem po Quake Champions powstrzymywała konieczność uszczuplenia portfela? Dzisiejsza zapowiedź powinna Was ucieszyć.

Bethesda potwierdziła, iż gra przechodzi na model free-to-play. To z kolei oznacza, że jest dostępna za darmo. Chętni na jej wypróbowanie udać powinni się na Steam lub Bethesda.net. Decyzja nie jest zaskakująca, spekulowano o tym od pewnego czasu. Celem jest oczywiście przyciągnięcie do zabawy większej liczby graczy.

Jednocześnie gra wzbogaciła się o kolejną postać. Do rywalizacji dołączył Death Knight, którego poznacie na poniższym materiale wideo.


„Bramy na arenę stanęły otworem. Każdy może dołączyć do dynamicznego fragowego wariactwa z Quake Champions całkowicie za darmo! Właśnie tak – ogłoszone podczas QuakeConu 2018 Quake Champions jest teraz dostępne dla wszystkich graczy za darmo – mogą pobrać grę na [Bethesda.net] i w usłudze [Steam]. To nie jest żaden okres próbny ani oferta ograniczona czasowo. To darmowe Quake Champions!”

Cały czas oferowany jest Pakiet Czempionów, który z okazji trwającego QuakeCon 2018 nabyć można taniej - o 35%, za 85,79 złotych.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  5
  W 2011 się z tego śmialiśmy. Dziś to rzeczywistość youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU Quake Champions to gra w której dłużej czeka się na wczytanie mapy niż ma się przyjemność z samej rozgrywki.
  • avatar
   lucullus
   2
   Ale co za darmo jak dalej sprzedają pakiet championow? Ja QC dostałem za free, pakiet podarował mi kolega z promo z kart AMD.
   • avatar
    raffal81
    0
    Żadne quaki, tylko unreal :D
    • avatar
     rlistek
     0
     .
     • avatar
      azxce
      -1
      Niech ktoś zbanuje tego świra kitamo!O co mu chodzi?!
      • avatar
       kitamo
       -3
       Haa. Pisałem o tym juz przy pierwszych wzmiankach. Teraz przynajmniej wiemy co próbują zrobic …. a co im się nie uda.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Super są krótkie sentencje wypowiadane przez championów. Każdy mi ich kilka. Na przykład ANARKI po wpakowaniu sobie dragów (boost życia i przyspieszenie) mówi: I SEE... STARS :)