Gry

RAGE 2 - solidna prezentacja gry z E3

przeczytasz w 1 min.

Jednym z najważniejszych tytułów firmy Bethesda na tegorocznej edycji targów E3 jest RAGE 2. Wydawca poświęcił mu sporą część swojej konferencji, ale nie można go za to winić, bo rzeczywiście gra zapowiada się wyśmienicie.

Sporo na temat gry RAGE 2 dowiedzieliśmy się jeszcze przed targami E3 2018. Z kolei już na konferencji firmy Bethesda doczekaliśmy się solidnej prezentacji tego tytułu i trzeba przyznać, że zabawa w tej „dystopijnej rzeczywistości pozbawionej społeczeństwa, prawa i porządku” zapowiada się rewelacyjnie.

W RAGE 2 ekipy id Software i Avalanche Studios zapraszają nas do 2185 roku i świata, w którym ewidentnie coś poszło nie tak. Gracz wcieli się w ostatniego strażnika pustkowia imieniem Walker, który postawił sobie ambitny cel: obalić opresyjne rządy. Kilka spośród wybranych przez niego „narzędzi” możemy zobaczyć na zapisie rozgrywki przedstawionym podczas E3:

RAGE 2 – gameplay z E3 2018

Jak więc widać, RAGE 2 wygląda jak wybuchowy koktajl, w skład którego wchodzą: pierwsza część, Mad Max, DOOM, Far Cry i może jeszcze Bulletstorm. Będzie walka z rozmaitymi giwerami w dłoniach oraz pokonywanie kilometrów za kierownicami bryk. Będzie dynamicznie i efektownie, a trudno mieć o to pretensje.

To zaś, z czego można być niezadowolonym, to brak daty premiery. Wiemy jedynie, że RAGE 2 ma zadebiutować w pierwszej połowie przyszłego roku. Platformy docelowe to pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Bethesda

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makkk
  5
  Podoba mi się. To nigdy nie miała być wybitna gra - po prostu coś na relaks, na rozwałkę, żeby sobie postrzelać, eksplorować świat. Jestem za.
  • avatar
   xxx.514
   1
   Jak tylko przeczytałem id Software i Avalanche Studios, już wiedziałem, że będzie dobrze. A filmik tylko to potwierdził, choć szkoda, że ogrywany na jakiejś konsolecie. Byleby nie zeżarło ich zidiocenie poprawności politycznej i wszechcenzura. Trzymam kciuki za ich sukces, bo zdaje mi się, że warto na to czekać.
   • avatar
    KORGAN
    -1
    Widzę, że jakaś nowa moda na kolorowanki :/... Cyberpunk to samo.
    • avatar
     KENJI512
     0
     Oby nie okroili grafiki po premierze..
     • avatar
      rasiaknorris1
      0
      Bulletstorm 2. Biorę :)
      • avatar
       miedzianek
       0
       Coś jak Borderlands, tylko z inną grafiką?