• benchmark.pl
 • E3
 • Rainbow Six: Siege - zobacz sporą dawkę materiałów z E3 2015
Gry

Rainbow Six: Siege - zobacz sporą dawkę materiałów z E3 2015

przeczytasz w 1 min.

W zgodnej opinii sporej liczby graczy najciekawszą grą szykowaną obecnie przez Ubisoft jest właśnie Rainbow Six Siege.

Rainbow Six: Siege

W zgodnej opinii sporej liczby graczy najciekawszą grą szykowaną obecnie przez Ubisoft jest Rainbow Six Siege. Nie mogło zatem zabraknąć tego tytułu na E3 2015.

A gdy już wspomniany producent zabiera się za promocję to zazwyczaj robi to ze sporym animuszem. W tym przypadku bez wątpienia się to sprawdziło, ponieważ z okazji wspomnianych targów przygotowano kilka nowych materiałów wideo.

Ubisoft pochwalił się 3 zwiastunami, których celem jest nie tylko wprowadzenie graczy w świat Rainbow Six: Siege, ale także pokazanie fragmentów rozgrywki. A skoro o tym ostatnim mowa to zapowiedziano, iż możliwe będą zmagania w TerroHunt - trybie, w którym gracz samemu lub z przyjaciółmi stanie naprzeciw oponentów sterowanych przez AI.

„TerroHunt powraca. Od jednego do pięciu graczy mogą grać razem przeciw oponentom sterowanym przez AI. Dzięki różnym kombinacjom i trybom gry, gracze będą mogli tworzyć rozgrywkę dopasowaną do swoich preferencji. W tym wywiadzie, nasz dyrektor kreatywny - Xavier Marquis, projektant - Andrew Witts oraz szef zespołu AI - Jérôme Lasserre ze studia w Montrealu opowiedzą wszystko co musicie wiedzieć o TerroHunt!”


Tyle w teorii. Jak wypada to w praktyce. Tutaj najlepszą odpowiedzią będzie już chyba poniższy zwiastun. Pod nim zamieszczamy natomiast przywoływane trzecie wideo promujące grę.


 


Rainbow Six: Siege trafi w ręce graczy 13 października. Gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: youtube, ign

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  -AKATSUKI-
  -1
  Na przedpotopowych konsolach to grafa i bajery powycinaja bo za mala moc obliczeniowa.. nextgen hue hue..
  • avatar
   Balrogos
   0
   Juz mam kluczyk do CB :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ubisoft na pewno to zawali...