Gry

Kolejne gry z serii Red Dead i BioShock w planach Take-Two

przeczytasz w 1 min.

Możemy odetchnąć.

Red Dead ogień

Fani serii Red Dead – ręka do góry. Fani Seri BioShock – ręka do góry. Dobrze, możecie opuścić dłonie… Łoł, ale zawiało, musi być was naprawdę sporo. Mam dla was bardzo dobrą wiadomość, a właściwie przekazuję tylko słowa dyrektora generalnego firmy Take-Two, Strasussa Zelnicka – w planach są kolejne odsłony.

Take-Two to jeden z tych wydawców, na którego gry sporo trzeba czekać – może to być czasem bolesne, szczególnie w przypadku kolejnych odsłon najpopularniejszych serii – Grand Theft Auto, Red Dead itd. Przeważnie jednak czas oczekiwania się opłaca, bo w rezultacie otrzymujemy grę na naprawdę wysokim poziomie.

Podczas konferencji, Strauss Zelnick został zapytany o to, czy w przyszłości coś się w tej kwestii zmieni. Dyrektor odpowiedział – „ryzyko związane z wydawaniem większej ilości gier jest takie, że w końcu masz strasznie zapchany plan wydawniczy, a to nie jest to, czego chcą konsumenci. Oni chcą ‘lepiej’, a nie ‘więcej’”.

Red Dead Redemption zostało wydane aż 6 lat po swoim poprzedniku (Red Dead Revolver) – w 2010 roku – i od tego czasu ani widu, ani słychu, jeżeli chodzi o kontynuację. Brak wieści nie oznacza jednak, że tytuł nie powstaje.

„Jasne jest, że GTA to nasza stała marka i będzie tak, dopóki będziemy w stanie utrzymać jej wysoką jakość. Oczywiste wydaje się być także, że również Red Dead jest naszą stałą marką – z tym samym zastrzeżeniem. Podobnie Borderlands, NBA i inne” – tłumaczy Zelnick.

Strauss Zelnick przyznał jednak, że dokładna wizja przyszłości tych marek nie jest jeszcze znana (albo to po prostu nie czas, byśmy poznali ją my).

Źródło: CVG

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  12
  nowy bioszok? woow, dobra wiadomosc! :)
  • avatar
   Konto usunięte
   7
   Nowy BioShock JESTEM W NIEBIE CZEKAM JAK CHOLERA.
   • avatar
    mordehigh
    4
    nie wiem jak wy ale ja czekam najbardziej na mafię 3
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Infinite fajne ;D a tego reda nawet nie widziałem/.
     • avatar
      mordehigh
      0
      hahaha ale rymik : )
      • avatar
       Konto usunięte
       -4
       RDR to takie GTA tylko na dzikim zachodzie i gra miażdży, bardzo dobrze że nie ma na pc, bo to niewdzięczna publiczność pełna złodziei, którzy i tak po ściągnięciu nie kupują sami sie oklamują dlatego nie dostaną najlepszych gier proste.
       • avatar
        SoundsGreat
        0
        Red Dead Redemption! Tak jest! To jest bardzo dobra wiadomość.
        • avatar
         rahl_r
         0
         Nie kapuję o co chodzi, w tytule newsa pisze o Bishock - a w treści zero. Poza tym Bishock to nie Take Two tylko 2K.
         • avatar
          mrdemonter
          0
          Zajebiście że wychodzi nowy Bioshock ponieważ Bioshock Infinity było zajebiste więc liczę że nowy będzie równie dobry a nawet lepszy