Gry

Remedy szykuje się do ogłoszenia nowego projektu

przeczytasz w 1 min.

Wkrótce poznać powinniśmy nową grę, ale na ten moment trudno wskazać, jaką konkretnie.

Remedy Entertainment to bez wątpienia lubiane przez wielu studio. Zapowiedź nowej gry zostanie zatem przyjęta z entuzjazmem, a w związku z tym miło nam poinformować, że można się na nią szykować. Pozostaje jednak pytanie, czego będzie dotyczyła?

Tego na ten moment można się jedynie domyślać. Producent umieścił w sieci krótki materiał wideo o dość wymownym tytule „The Greatest Trailer of All Time”. Zobaczyć możemy na nim jednak tylko Sama Lake'a, dyrektora kreatywnego Remedy Entertainment oraz wzmiankę mówiącą o tym, że właściwy zwiastun nowej gry pojawi się wkrótce.


Pod pojęciem wkrótce kryć może się data 1 grudnia. Spekuluje się, że producent pochwali się nowym projektem podczas gali The Game Awards 2016, o której pisaliśmy ostatnio z okazji ujawnienia nominacji dla najlepszych gier.

Zdecydowanie trudniej zasugerować, nad czym producent pracuje. Gracze najchętniej widzieliby pewnie nowe Alan Wake, ale na to nic do tej pory nie wskazywało. Być może Remedy Entertainment pochyli się zatem nad inną marką, z którą miało już do czynienia w przeszłości, albo też ma w planach coś zupełnie nowego. Na co stawiacie?

Źródło: Remedy Entertainment Oy

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  4
  Max Payne 1 i 2 wyszedł im przekozacko.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Oby to był Max Payne 4

   Jedyna seria w której grało się tą samą postacią a w każdej z części miał inną facjatę.
   • avatar
    Pardek
    0
    Po Quantum break niech sp***dalaja. Tu nie chodzi już o optymalizacje na PC. Gra była momentami poprostu "cringy" w ch*j, żałosne A.I, kretyńskie rozwiązania w mechanice, naprawdę średniacka fabuła, którą musieli ratować znani aktorzy. W dupe niech sobie wsadzą kolejny projekt. Dobranoc.
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Quantum Break jest zajebisty przeszedłem 2 razy ze względu na wybory między epizodami (praktycznie nic nie zmieniają) ale za każdym razem bawiłem się świetnie :) oby to był QB 2 xD
     • avatar
      vide cui fidas
      0
      Remedy się zjebało...Quantum to kopa,taka jest prawda.Jedyną dobrą grą jest Max Payne 2.