Gry

Remedy zmienia plany - Alan Wake wyłącznie na Xbox 360!

przeczytasz w 1 min.

Kiedy dwa dni temu informowaliśmy o coraz bardziej wątpliwej pecetowej edycji Alana Wake nie sądziliśmy, że sytuacja wyklaruje się tak szybko. Oto bowiem zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez serwis Digitalspy studio Remedy Entertainment ujawniło wczoraj, że od tej chwili Alan Wake staje się tytułem ekskluzywnym, przeznaczonym wyłącznie dla konsoli Xbox 360. Jednocześnie potwierdzono, że prace nad edycją pecetową gry zostają wstrzymane i odłożone na czas nieokreślony.

Nie oznacza to całkowitego przekreślenia możliwości ukazania się opisywanej produkcji na komputerach PC jednak zgodnie ze słowami przedstawicieli Remedy ewentualna decyzja o wydaniu Alana Wake’a  na tą platformę sprzętową pozostaje w gestii wydawcy czyli w tym przypadku firmy Microsoft. Chyba nie trzeba nic więcej dodawać.

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gdyby nie ogromne piractwo na PC to sytuacja byłaby zgoła odmienna.
  • avatar
   _nick_
   0
   NIE NIE NIE !!! dlaczego nie na PC :(
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    nosz ku*** !!!
    • avatar
     danieloslaw1
     0
     Co???????????? Ja P*****le! Czekam na tę grę od roku a tu taka niespodzianka! No cóż M$ Znów pokazał że chce dalej tworzyć monopol!
     • avatar
      leon691
      0
      Niby mam xa i PC ale to sie w pale nie mieści jak się traktuje graczy pctowych. Najpierw robią gre 5 lat, pokazują gameplay na E3 a teraz nagle przed premierą (biorąc pod uwagę czas powstawania gry) twierdzą że nie będzie wersji na PC. Gry raczej nie kupię ze względu na cenę i fakt że pad to nie jest fajny kontroler do tego typu gier. I po co ludzi zwodzić?
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       a liczylem ze sobie pogram(kiedys :E)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Jedyny PeCetowy producent na którego można liczyć to Blizzard! Reszta odwala takie numery, że się w pale nie mieści. Ubisoft - brak prawdziwego zakończenia gry na PC, M$ nie wydawanie gier na PC lub z dwu letnim opóźnieniem (np. GoW), R* straszenie, że nigdy nie będzie GTAIV na PC, a potem wydanie niedopracowanej gry. Przykłady można mnożyć i mnożyć. Potrzeba PeCetowcom jakiejś porządnej platformy do grania i to nie na łasce czy niełasce M$...
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         aa chwast im w d*** i po co było tak rozbudzać człowieka, że na PC będzie na 100%
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Mała chamuwa z ich strony.Mówili że będzie na PC i nagle się dziwnym zbiegiem okoliczności się zmieniły
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Za jakie moje grzechy;( Ale tak serio, myślę że, będzie jak z gears of war.