• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda zielona kraina w świecie gry Remnant: From the Ashes
Gry

Tak wygląda zielona kraina w świecie gry Remnant: From the Ashes

przeczytasz w 1 min.

Yaesha to nietypowy fragment postapokaliptycznego świata, do którego zaprasza nas ekipa studia Gunfire Games.

Odpowiedzialne za  Darksiders III studio Gunfire Games kończy prace nad Remnant: From the Ashes. W tej swojej nowej produkcji zaprosi nas do czterech nieprzyjaznych, postapokaliptycznych krain, w których przyjdzie nam walczyć o przetwanie z potworami. Jedną z nich jest Yaesha, której możemy dobrze przyjrzeć się na najnowszym trailerze.

Yaesha to kraina, która ma ostro kontrastować z resztą środowisk w grze Remnant: From the Ashes. Podczas gdy większość świata po apokalipsie jest niemal całkowicie zniszczona, ten fragment jest zielony i pełen życia. Oczywiście wcale nie oznacza to, że nie kryją się tu żadne przerażające potwory. Co do tego, że ich nie brakuje, można mieć absolutną pewność.

Jeśli chcecie zerknąć na kilka klimatycznych miejscówek z tego niezwykłego wycinka świata gry Remnant: From the Ashes, to nie zwlekajcie i odtwarzajcie poniższy zwiastun:

Remnant: From the Ashes – trailer prezentujący krainę Yaesha

Znajdujący się poniżej film sprzed miesiąca warto odtworzyć dla porównania. Pokazuje on bowiem właśnie, z czym tak mocno kontrastuje Yaesha….

Na koniec przypomnijmy, że gra Remnant: From the Ashes zmierza na trzy platformy: komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Jej rynkowy debiut odbędzie się 20 sierpnia.

Źródło: GamingBolt, Gunfire Games

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chiny_X
  2
  Dla porównania odpalcie sobie 3dmarka 2006 który ma 13 lat i powiedzcie:
  Dlaczego grafika sie cofa a nie idzie do przodu?
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Wygląda jak jakieś przeciętne MMO, za grosz tam klimatu...