Gry

Resident Evil 7 wzbogaca się o drugie DLC

przeczytasz w 1 min.

Capcom oddaje do dyspozycji graczy dwa nowe rozdziały kampanii oraz dodatkowy tryb rozgrywki.

Twórcy Resident Evil VII nie marnują czasu i zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami szybko rozszerzają grę o dodatki. Właśnie wzbogaca się ona o drugie DLC.

I określenie wzbogaca się nie jest tu przypadkowe. Zakazane nagrania cz. 2., bo o tym dodatku mowa, trafiły już na PlayStation 4. Właściciele PC oraz Xbox One poczekają natomiast do 21 lutego.

Czego należy tu oczekiwać? Zakazane nagrania cz. 2. to dwa nowe rozdziały kampanii – „21” oraz „Daughters”. Dają one szansę na wzięcie udziału w grze w karty, której stawką jest życie oraz poznanie wydarzeń sprzed tych otwierających Resident Evil 7.

Poza tym postarano się o dodatkowy tryb rozgrywki - Jack’s 55th Birthday. Nie jest on jednak związany z głównym wątkiem i zdaje się też odbiegać nieco od jego klimatu. Zdecydowano się na nieco humorystyczną zabawę i konieczność zdobycia na czas jak największej ilości jedzenia. Korzystający z PlayStation 4 nie powinni nastawiać się jednak na wsparcie PS VR.


Źródło: vg247, youtube - GameplayOnly - Trailers & Gameplay

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blebleble
  9
  Ale szajs. Czy ktoś pamięta Resident Evil?
  • avatar
   AntySyjon
   4
   Jpr... Premiera jeszcze nie ostygła a już 2 dlc wypluli? XD ech dzisiejsze czasy, szatkowanie gotowej gry na kawałki i wydawanie w częsciach, jak sprzedać jeden produkt w cenie kilku, to tak jakbym poszedł kupić maszynkę do strzyżenia i dostał samo urządzenie, a każda końcówka po 20 zł dodatkowo...
   • avatar
    DaroBenchmarkPC
    1
    WTF :D ResidentHappy :P