Gry na konsole

Resident Evil razy trzy w maju na Nintendo Switch

przeczytasz w 1 min.

Już w maju katalog gier na Nintendo Switch zostanie wzbogacony o trzy tytuły Capcomu: Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 oraz Resident Evil 4.

Każdego miesiąca dochodzą odświeżone starocie i ciekawe nowości na Nintendo Switch. Dzięki temu katalog wygląda dziś już naprawdę nieźle i nie jest większym problemem znalezienie wśród tych gier czegoś dla siebie. Posiadacze nowej konsoli „wielkiego N” coraz częściej mogą też bawić się przy tych najgłośniejszych tytułach i już wiosną zagrają na przykład w trzy części spod znaku Resident Evil.

Firma Capcom zapowiedziała, że 21 maja 2019 roku katalog gier na Nintendo Switch wzbogaci się o trzy tytuły: Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 oraz Resident Evil 4. Na rynku europejskim każdy z nich będzie dostępny oddzielnie (w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie to jeden wielki zestaw). Ceny nie zostały jak dotąd ujawnione.

Resident Evil Switch

Warto w tym miejscu przypomnieć, że wszystkie trzy wymienione gry zostały wydane w czasach ścisłej współpracy firm Capcom i Nintendo – trafiły zresztą na GameCube (a w dwóch przypadkach była to nawet główna platforma docelowa). 

Warto też wiedzieć, że na Nintendo Switch już teraz dostępna jest kolekcja Resident Evil: Revelations, która spotkała się z całkiem pozytywnym przyjęciem. O „siódemce” zaś lepiej w ogóle nie wspominać. Planowane wydanie trzech tytułów, o których jest ten news, pozwala za to żywić nadzieję, że i odświeżona gra Resident Evil 2 trafi na domowo-przenośną konsolę – byłoby świetnie!

Źródło: Capcom, Polygon, VG247

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!