Gry PlayStation 4

Resistance zawita na PlayStation 4?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

racze korzystający z konsoli PlayStation 3 z pewnością znają serię Resistance. Czyżby miała zawitać ona również na nową konsolę Sony?

Resistance

Gracze korzystający z konsoli PlayStation 3 z pewnością znają serię Resistance. Czyżby miała zawitać ona również na nową konsolę Sony?

Japoński producent ma tę markę pod swoimi skrzydłami i z ostatnich doniesień wynika, iż zdecydował się na rejestrację nowego znaku towarowego - Resistance. Trzeba przyznać, że jest to dość wymowne i chociaż do oficjalnej zapowiedzi być może jeszcze trochę czasu to większość obserwatorów zgodna jest w sprawie tego, czego może ona dotyczyć.

Ten naprawdę dobrze oceniany cykl strzelanek zawita najprawdopodobniej na PlayStation 4. Ciężko jednak zgadywać, jak będzie to wyglądało. Kontynuacja tego co widzieliśmy na PlayStation 3? Nie da się też wykluczyć restartu serii, a trudno wytypować również producenta, który miałby zająć się przygotowaniem gry. Raczej nie będzie to bowiem Insomniac Games odpowiedzialne za wszystkie 3 odsłony na PlayStation 3.

Wątpliwości jest zatem wiele, ale zapewne mamy tutaj właścicieli PlayStation 4. Co powiedzielibyście na Resistance?

Resistance znak towarowy

Źródło: n4g, craveonline, oami.europa

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  dobra wiadomość, lubię R2 i R3 a pad ps4 jest o niebo lepszy od ds3 szczególnie do shooterów :)
  4
 • avatar
  prime27pl
  Jestem na tak .
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Bardzo nastrojowa (kosmici plus lata pięćdziesiąte) seria gier. Czekam na czwórkę i odrestaurowane (w 60 klatkach) trzy pierwsze części.
  1
 • avatar
  R2rr0
  Ooo :) od razu na PC by mogli dać :)
  -1
 • avatar
  mpsk2
  Chętnie bym w to zagrał, bo gra się mi podobała, tylko Boże nie remaster, bo szczerze nie wiem do czego tam wracać (gra nie posiada fabuły, przynajmniej jedynka).