Technologie i Firma

Revolut wprowadza darmowe konto i inne zmiany dla firm

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Revolut zmienia warunki dla przedsiębiorców, aby pomóc im w ekspansji na rynki zagraniczne oraz odnajdywaniu sposobów na oszczędność czasu i pieniędzy.

O tym, jak działa karta Revolut i że działa dobrze, dało się przekonać w Polsce już ponad 500 tysięcy osób i 1000 firm. Właściciele usługi zdecydowali się na wprowadzenie zmian, które pomogą im poprawić tę drugą statystykę, a małym przedsiębiorcom – oszczędzać czas i pieniądze.

Revolut: konto darmowe dla firm

Demokratyzacja dostępu do innowacji finansowych – tak brzmi cel fintechu Revolut, który na rynku obecny jest od 2015 roku. Kolejnym krokiem w kierunku jego realizacji jest wprowadzenie darmowego konta. Z takiej opcji skorzystać może zarówno freelancer, jak i firma.

Revolut firma foto

Plan FREE pozwala między innymi na bezpłatne płatności na konta Revolut bez ograniczeń i 5 bezpłatnych przelewów lokalnych. To niewiele, ale celem jest przede wszystkim zainteresowanie przedsiębiorców usługą i wprowadzenie ich w jej tajniki. 

Elastyczna oferta Revolut

Oprócz konta darmowego dostępne są również trzy inne plany dla firm: GROW (za 125 zł miesięcznie), SCALE (za 500 zł miesięcznie) i ENTERPRISE (za 5000 zł miesięcznie), a w przypadku freelancerów – jeden: PROFESSIONAL (za 36 zł miesięcznie). 

Są one dostosowane do różnych potrzeb, a przechodzenie z jednego na inny (zarówno wyższy, jak i niższy) możliwe jest w każdym momencie. Można to robić „w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie i własnego uznania”, jak tłumaczą przedstawiciele fintechu.

Na oficjalnej stronie znaleźć można pełny cennik Revolut dla firm.

Źródło: Revolut

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  To jest jakiś bank?
  2
 • avatar
  Adrianwo
  Szpiegują dla GRU! N26 lepszy
  1
 • avatar
  teneo
  Właścicielem revoluta jest ruski kapitał. Więc pewnego pięknego dnia ci co tam trzymają kasę zobaczą zamiast pieniędzy napis " pacałuj mienia w żyć"
  -1
 • avatar
  dziks
  Dopiero co zalozylem konto w Revolut, a tu taki artykuł :) Co do samej uslugi i apki, to niesamowite jak to prosto i szybko dziala. A to wszystko za free! Zmierzch bankowych gmaszysk z marmuru w centrum miasta i setek ludkow w gajerach zbliza sie wielkimi krokami.
  -2