Gry

Rise of the Tomb Raider bogatsze o tryb wytrzymałości

przeczytasz w 1 min.

Lara będzie musiała stawić czoła wyjątkowo nieprzyjaznemu środowisku.

Rise of the Tomb Raider

Gracze korzystający z PC oraz konsoli PlayStation 4 na debiut Rise of the Tomb Raider wciąż czekają. Właściciele konsol Xbox bardzo dokładnie już się jednak z tą produkcja zapoznali. Jeśli zaliczacie się do tego grona to bez wątpienia ucieszy was udostępniony właśnie dodatek, który zapewnić powinien nowe atrakcje.

Wprowadza on do gry tryb wytrzymałości. Cel rozgrywki jest w nim bardzo jasny - przetrwanie. W dzień bohaterka musi zadbać o wszystko, co pomoże jej przeżyć - jedzenie, materiały do przygotowania broni czy drewno na opał. W nocy natomiast przyjdzie jej stoczyć boje z przeciwnikami oraz dzikimi zwierzętami.

„Zdana na własne siły w dzikich leśnych ostępach, Lara musi stać się myśliwym, poszukiwaczem i konstruktorem, by przetrwać, zmagając się w dzień z żywiołami, a w nocy walcząc z groźnymi przeciwnikami, zarówno ze świata ludzi, jak i zwierząt. To ostateczna próba: kobieta kontra dzika przyroda, w której Lara musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i przetrwać jak najdłużej wśród niekończących się, bezwzględnych krajobrazów.”

Im dłużej uda się przetrwać tym wyższe miejsce w stworzonym na potrzeby omawianego trybu rankingu. Prócz nowego trybu rozszerzenie wprowadza jeszcze dodatkowy strój oraz broń

Pakiet wyceniony został na 34,99 złotych. Dla graczy, którzy wcześniej sięgnęli po Przepustkę Sezonową dostępny jest bez opłat.

Poniżej zobaczyć możecie materiał wideo prezentujący rozgrywkę w nowym trybie.


Źródło: store.xbox, youtube - AGB Videos

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lonnger
  0
  Czyli tryb, który teraz najlepiej się sprzedaje:)

  Zobaczymy jak on bedzie wyglądać w praktyce:D
  • avatar
   Anonim20
   -1
   Biedna ta ich przepustka sezonowa ;]
   Sam tryb 35zł kogoś turbo.... ;)
   Tuż to parę zmian w skryptach i git.

   ps.
   Najlepsze w całym filmie było zdobyte osiągnięcie za zakupione czity (tak za te karty płaci się real hajs i wpływają minimalnie na grę) :D
   Beka bekę kręci :D