Gry na konsole

Lara Croft ponownie przemówi głosem Karoliny Gorczycy

przeczytasz w 1 min.

W polskiej wersji językowej znanej i lubianej Larze Croft głosu użyczy równie znana i lubiana Karolina Gorczyca.

Lara Croft

Jeszcze przed końcem tego roku na półkach sklepowych pojawi się Rise of the Tomb Raider. No, przynajmniej w wersjach przeznaczonych na Xbox One i Xbox 360.  Dowiedzieliśmy się, że w polskiej wersji językowej znanej i lubianej Larze Croft głosu użyczy równie znana i lubiana Karolina Gorczyca.

To dobra wiadomość dla fanów serii. Niewtajemniczonych informujemy, że Karolina Gorczyca brała już bowiem udział w sesjach nagraniowych do poprzedniej odsłony serii (Tomb Raider) i zabieg ten spotkał się raczej z pozytywnym odbiorem. Aktorkę kojarzyć możecie też z takich filmów jak Ostatnia Akcja czy Miłość na wybiegu oraz seriali Czas Honoru, Majka i Usta Usta.

Karolina Gorczyca

Jak wiemy od dłuższego czasu, twórcy Rise of the Tomb Raider zawarli umowę z firmą Microsoft, która owocuje między innymi wcześniejszą premierą na konsolach Xbox One i Xbox 360. Niewykluczone, że także pełna polska wersja językowa zostanie ograniczona do tych dwóch platform. 

Poczynaniami przemawiającej głosem Karoliny Gorczycy seksownej pani archeolog pokierujemy już 13 listopada 2015 roku. Czekacie?

Źródło: Microsoft, Filmweb, YouTube

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  topiq
  6
  Pewnie będzie ale później niż na XBOX. Nawet Karolina podobna do Lary ;) Przynajmniej z tą miną i fryzurą :) Oby tylko na PC wersja była zoptymalizowana a nie jak te porty, które ostatnio wychodzą. Poprzednia wersja była miodna i działała całkiem płynnie.
  • avatar
   raffal81
   3
   Fajnie głos Karoliny sprawdzil się :)
   • avatar
    adamgr
    0
    Nie no, mam nadzieje ze bedzie tez pelna polska wersja tez na PS4 czy PC.
    • avatar
     prime27pl
     0
     Xbox kupiony nic tylko czekać :D
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      czuję gorycz .
      • avatar
       plmnb
       0
       Powinna być ustawa antymonopolowa... Powinni na takie coś robić przetargi.