Gry PlayStation 4

Rise of the Tomb Raider na PS4 „już” w październiku [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Być może właściciele konsoli od Sony nie będą musieli czekać na Rise of the Tomb Raider do końcówki roku.

Chcący zagrać w Rise of the Tomb Raider na konsoli PlayStation 4 muszą wykazać się naprawdę sporą cierpliwością. Ostatnio zdementowane zostały pogłoski o tym, iż z premiery na tej platformie zrezygnowano. Kiedy jednak dokładnie będzie miała ona miejsce?

Oficjalnie wciąż nie jest to ujawniane. Cały czas wspomina się jedynie o okresie świątecznym. Trudno interpretować to inaczej niż okolice grudnia. Być może scenariusz będzie nieco bardziej optymistyczny. Karta Rise of the Tomb Raider w wersji na PS4 pojawiła się w sklepie GameStop i można było zobaczyć datę 11 października.

Jedocześnie widniała tam cena - 70,98 euro. Naprawdę sporo, jeśli rzeczywiście gra miałaby tyle kosztować to chyba jedynie w jakimś z rozszerzonych wydań. To standardowe wycenione ma być jednak i tak na 60 euro, co niektórych może zniechęcać. Premiera względem innych platform opóźniona jest przecież o rok.

Miejcie na względzie, że nie są to informacje oficjalne. Z drugiej strony, ile to już razy podobne doniesienia się sprawdzały?

AKTUALIZACJA - 19.07.2016, 15:30

Dosłownie przez chwilą Square Enix, wydawca gry, potwierdziło datę premiery. Tak jak sugerowano, będzie to 11 października. Wydanie na PlaySattion 4 zawierać będzie wszystkie przygotowane już dla gry rozszerzenia. Jako bonus pojawi się dodatkowy rozdział Blood Ties, który obsługiwać ma PlayStation VR oraz kooperacja w formacie rozgrywki Endurance (tryb wytrzymałości).

Zamawiający całość przed premierą otrzymają dodatkowo artbook.

Rise of the Tomb Raider PS4

Rise of the Tomb Raider PS4 pre-order

Źródło: gamerant, vg247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Next_Gen_1987
  2
  ''To standardowe wycenione ma być jednak i tak 60 euro, co niektórych może zniechęcać''.
  To zdanie jest jakieś dziwaczne, czy tylko ja tak je odczytuje?
  P.S. Który to już news z serii RotTR być może wyjdzie w tym roku na PS4 a może nie? ;-)
  P.S.2. Cena jest supcio jak na prawie jednoroczną grę :P
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Polska język bardzo mnie dla trudna mówić a pisać.

   Ale już poprawione.

   Faktycznie nie ma nic gorszego niż wydać na grę 250zł, za tyle nie da się kupić nawet torby dobrego koksu... :))) i to jest problem cywilizacyjny naszej zaściankowej ojczyzny.   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    "Jako bonus pojawi się dodatkowy rozdział Blood Ties, który obsługiwać ma PlayStation VR oraz kooperacja w formacie rozgrywki Endurance (tryb wytrzymałości)."

    A więc wersja ps4 będzie najlepsza. Znowu!