Gry komputerowe

Ciekawa strzelanka za darmo na Epic Games Store

przeczytasz w 1 min.

Słyszeliście o Rising Storm 2: Vietnam? Jeśli nie, to jest doskonała okazja do nadrobienia zaległości, ponieważ to jedna z dwóch kolejnych gier rozdawanych przez popularny sklep.

Rising Storm 2: Vietnam i Filament do pobrania za darmo

Listopad zaczął się naprawdę dobrze dla graczy. Obiecująco wypada nowa oferta Prime Gaming, poza tym THQ Nordic udostępniło Destroy All Humans! Clone Carnage. To nie wszystko, bo zgodnie z trwającym już od bardzo dawna zwyczajem, czwartkowe popołudnie przyniosło kolejne dobroci dla miłośników promocji. W sklepie Epic Games Store zaktualizowano ofertę darmowych gier.

Tym sposobem przez najbliższy tydzień gracze mogą poszerzać swoje biblioteki o Rising Storm 2: Vietnam i Filament. Oferta obowiązuje do 10 listopada do godziny 17:00 polskiego czasu.

Epic Games Store rozdaje ciekawą strzelankę i grę logiczną

O jakich propozycjach tu mowa? Rising Storm 2: Vietnam to strzelanka z 2017 roku, która spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Średnia ocen z branżowych recenzji przekroczyła 80%, gracze byli tylko odrobinę mniej szczodrzy.

Zabawa nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową, w meczach może brać udział maksymalnie 64 graczy. Do dyspozycji jest przy tym około 20 map i aż 50 rodzajów broni. Akcję, jak zdradza już tytuł, osadzono w Wietnamie. Cała otoczka jest nie tylko brutalna, ale też całkiem realistyczna.

Filament to natomiast coś zupełnie innego, połączenie przygodówki i gry logicznej. Dobrze odnajdą się tu nie tylko sympatycy łamigłówek (jest ich do rozwiązania ponad 300), ale też kosmicznych klimatów.

Trzeba pomóc bohaterowi w odpowiedzi na pytanie, co stało się na statku Alabaster. W przeciwieństwie do Rising Storm 2: Vietnam, Filament oferuje rozgrywkę tylko dla jednego gracza.

Źródło: @EpicGames

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  madnessmilo
  1
  Rising Storm 2 to dobra gra, można miło spędzić czas. Inna sprawa, że klient Epic działa coraz gorzej. Może przez narastającą bibliotekę...
  • avatar
   Teodor
   0
   Za darmo, czy za sprzedaż własnych danych?
   Nie jestem panią lekkich obyczajów i się nie skuszę, taki będę drań.

   Jak na to patrzy urząd skarbowy? Czy to nie jest przychód, od którego nie został odprowadzony podatek? Państwo jest w kryzysie, pieniędzy nie ma, jak najbardziej. Tylko powinno się obciążyć podatkami nie tylko samego klienta.
   Dobre, jak ktoś mi podpadnie, to go mam. Chyba że nie jest graczem.