• benchmark.pl
 • Gry
 • Peter Weller po ponad 30 latach znów wcieli się w RoboCopa. I to dzięki Polakom
Gry

Peter Weller po ponad 30 latach znów wcieli się w RoboCopa. I to dzięki Polakom

przeczytasz w 1 min.

Nie od dziś wiadomo, iż studio Teyon zajmuje się pracami nad grą RoboCop: Rogue City. I wygląda na to, że nabrały one odpowiedniego tempa.

RoboCop: Rogue City nową polską strzelanką

Być może niektórzy pamiętają, że zapowiedź RoboCop: Rogue City miała miejsce ponad rok temu. Nie byliśmy zasypywani nadmiarem informacji i materiałów wideo, w końcu zdecydowano się jednak coś pokazać. Nacon opublikował krótki gameplay przybliżający to, co przygotowuje studio Teyon. Przypomnijmy, że to nasza rodzima ekipa, która ma już doświadczenie z dobrze znanymi markami, bo swojego czasu zaserwowała np. Terminator: Resistance.

W tym przypadku czeka nas oczywiście wizyta w opanowanym przez szalejącą przestępczość Detroit. Podjęto współpracę z wytwórnią MGM, gra ma być wierna DNA filmowej serii. Będzie to strzelanka, w której gracze wcielą się oczywiście w tytułowego bohatera i zaprowadzą porządek między innymi przy pomocy Auto-9. Nikt nie ukrywa, że również tutaj należy spodziewać się sporej dawki brutalności, RoboCop: Rogue City będzie grą tylko dla pełnoletnich graczy, a przynajmniej takie oznaczenie otrzyma.

Nowy materiał wideo możecie zobaczyć poniżej. Warto odnotować, że do projektu zaangażowano doskonale znanego aktora. Jak stwierdzono, „triumfalny powrót RoboCopa nie byłby możliwy bez człowieka, który wniósł do tej roli tyle życia.” Chodzi o Petera Wellera (Alex J. Murphy w filmach RoboCop i RoboCop 2), który będzie podkładać głos w grze.

RoboCop: Rogue City gameplay

Kiedy premiera RoboCop: Rogue City?

Nowy materiał wideo to nie jedyne, co może cieszyć zainteresowanych tym tytułem. Nieco doprecyzowano kwestię daty premiery, RoboCop: Rogue City ma zadebiutować w czerwcu przyszłego roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Źródło: Nacon

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  2
  Nie wróżę sukcesu po obejrzeniu trailera...
  • avatar
   gehaes
   1
   jak się nie ma kasy na wypasionych grafików to trzeba wybrać taką konwencję artystyczną aby ten brak grafików nie był aż tak widoczny.
   • avatar
    sakkra
    0
    zapowiedzieli też wersję na Switcha