• benchmark.pl
 • Gry
 • Robotoki zawiesza działalność - Human Element czeka na sponsora
Gry

Robotoki zawiesza działalność - Human Element czeka na sponsora

przeczytasz w 1 min.

Wieści o kłopotach producentów gier nie są przyjemne, ale po raz kolejny trzeba się z nimi zmierzyć.

Robotoki

Wieści o kłopotach producentów gier nie są przyjemne. Niestety, właśnie pojawiły się informacje, które zasmucą wszystkich wielbicieli studia Robotoki.

Robert Bowling poinformował, iż zmuszony jest do zawieszenia jego działalności, chociaż, jak zresztą łatwo się domyślić, nie przychodzi mu to łatwo. Powód takowej decyzji jest mało zaskakujący - brak środków finansowych na dalszą działalność ekipy.

Rzecz jasna najbardziej boli to w kontekście Human Element. Produkcja ta systematycznie się rozrastała i ostatnie zapowiedzi wyglądały już naprawdę interesująco. Niestety właściciele PC oraz konsol PS4Xbox One raczej tego tytułu nie poznają.

Raczej, ponieważ gdyby znalazł się chętny na wydanie gry oraz wcześniejsze wyłożenie gotówki to mogłoby się to jeszcze zmienić. Już kilka miesięcy temu wycofało się z tego Nexon, ale wydawało się, że nowy sponsor dość szybko się pojawi. Niestety rzeczywistość okazała się brutalna i Robert Bowling wraz ze swoją drużyną czekać musi na uśmiech losu i to, że któraś z firm zainteresuje się owym projektem.


Źródło: robotoki

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  UKBIB2012
  -2
  nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!
  • avatar
   vilku664
   -2
   e