Klawiatury

ROCCAT - Nowy gracz na rynku peryferiów do gamingu

przeczytasz w 0 min.

Gracze w ostatnich latach nie mogą narzekać na brak specjalizowanych peryferiów. Takie firmy, jak Logitech, czy Razer co kilka miesięcy wypuszczają kolejne myszki i klawiatury. Teraz dołącza do nich kolejny producent, ROCCAT. Prezentuje on dwa nowe urządzenia dla graczy – myszkę Kone oraz klawiaturę Valo.

Ta pierwsza wyposażona jest w wiele ciekawych funkcji, między innymi specjalny sensor, który przerywa przesuwanie wskaźnika myszy na ekranie po oderwaniu urządzenia od podłoża. Gryzoń dysponuje również 96 KB wbudowanej pamięci, regulowanym ciężarem oraz pięcioma diodami LED, pozwalającymi na wybór jednego z ponad 1000 kolorów podświetlenia obudowy. Ma też specjalny tryb, przekształcający myszkę w joystick.


Kolejna propozycja firmy ROCCAT to klawiatura Valo. Oferuje ona podświetlane na niebiesko klawisze, wyświetlacz, przywodzący na myśl skojarzenia z Logitech G15 oraz wbudowany mikrofon. Klawiatura ma na pokładzie 2 MB pamięci, które można wykorzystać na przechowywanie makr i profili. Może być to bardzo przydatne, jako że Valo dysponuje aż 41 klawiszami dodatkowymi.

Premiera nowości już wkrótce, ceny nie są jeszcze znane. Więcej o produktach ROCCAT można przeczytać na stronie firmy.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Jeżeli to możliwe prosiłbym Szanowną Redakcję :D o test myszy Roccat Kone- podobno bardzo dobrej myszy ;) słyszałem już wiele opinii na jej temat, ale jakoś nic mnie(pewnie także wielu innych graczy ^^)tak nie przekona, jak test Benchmark.pl :) Pozdrawiam

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login