Gry

Rock Band 3 najlepszą grą muzyczną?

przeczytasz w 1 min.

Gry muzyczne stają się coraz bardziej znaczącym gatunkiem w branży elektronicznej rozrywki. Zdaniem twórców, "Rock Band 3" będzie kolejną wielką rewolucją w tego typu produkcjach.

Za trzecią odsłonę słynnej już serii "Rock Band" odpowiada, tak jak w przypadku poprzedniczek, firma Harmonix. Od momentu zapowiedzi, która miała miejsce podczas tegorocznego GDC, odbywającego się w marcu, twórcy ciągle utrzymują, że "Rock Band 3" zrewolucjonizuje cały rynek gier muzycznych. Można by rzec, że jest to wysoce prawdopodobne, gdyż poprzednie odsłony zawsze wnosiły coś nowego, niejednokrotnie innowacyjnego i przeważnie zostawało ciepło przyjmowane przez graczy.

Jeden z przedstawicieli Harmonix'a, w najnowszym wywiadzie powiedział: - Rock Band 3' będzie kolejnym, wielkim skokiem w grach muzycznych.  Dyrektor Generalny firmy, Alex Rigopulos tę samą myśl ujął: - RB3 będzie dużym krokiem w przód", a to nie pierwsze tego typu wypowiedzi. Cóż, twórcy zawsze będą bronić swoich gier, ale do tej pory Harmonix nie zawodzi, więc tym razem nie powinno być inaczej.

Źródło: VG247.com

 Zobacz także:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    miedzianek
    0
    W demie GD:RB jest na koncu splash z reklama RB3 i klawiszami,wiec pewnie dodadza nowe instrumenty(oczywiscie brak kompatybilnosci starych z nowa gra co to by ludzie kase wysuplali na nowosc)