Internet

Rosjanie sprzedali Naszą Klasę

przeczytasz w 1 min.

Największy portal społecznościowy w Polsce zmienia właściciela. Dotąd większościowy pakiet udziałów w Naszej Klasie należał pośrednio do Rosjan, a bezpośrednio - do estońskiego Forticomu.

 Warto przeczytać:
 
 

Aż 73% udziałów w Naszej Klasie trafiło do Excolimpu, koncernu zarejestrowanego na Cyprze, znanego głównie ze swojej społecznościowej działalności w nadbałtyckiej Łotwie i na Litwie (firma jest wydawcą serwisów One.lt i One.lv). Póki co nie wiadomo jaka będzie jej polityka w kwestii aż trzech posiadanych przez siebie witryn społecznościowych - sojusz czy też pozostawienie ich losu swojemu biegowi.

Rosjanie zdecydowali się na sprzedaż Naszej Klasy, ponieważ - jak twierdzą - chcą skupić się na rozwoju platformy społecznościowej na terenie własnego kraju. Kierowana przez nich Digital Sky Technologies jest wydawcą serwisu Odnoklassniki.ru.

Sami przedstawiciele Naszej Klasy, jak łatwo się domyślić, z entuzjazmem zapatrują się na zmianę głównego udziałowca. Ich zdaniem struktura organizacyjna będzie prostsza, a zachodni charakter Excolimpu pozwoli na pozyskiwanie lepszych partnerów strategicznych.

Źródło: Wprost 24

GeForce GTX 480 vs Radeon 5970 - pojedynek!Eee Keyboard PC – komputer w klawiaturze GamesCom 2010: najciekawsze nowości i gry

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  ruskie wiedzieli co sie kreci, i ze dawna nasza klasa lawinowo traci popularnosc na recz fejsbuka.

  poza tym wiele osob postanowilo usunac swoje profile po tym jak zmienil sie regulamin korzystania z tego portalu.
  • avatar
   juggler
   0
   Ruscy mają już, co trzeba, to się pozbyli :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nie ma się do łudzić, że dane osobowe nie zostały skopiowane.
    • avatar
     Krzysiek0389
     0
     jak to ruscy maczali już palce to będziecie szukać swoich zdjęć na butelkach z wódka :D:D:D
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jak to sprzedali naszą klasę ?!. Mogli co najwyżej sprzedać swoją klasę, bo jakby sprzedali naszą, to można ich oskarżyć o paserstwo ...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Osiagneli co chcieli - dane obywateli osciennego panstwa bez wysilku.
       • avatar
        Skaza
        0

        Jakie informacje mogli skopiować ? Z pewnością byli szalenie, wręcz chciwie zainteresowani tym, iż "Kowalski z ledwością ukończył jakąś zawodówkę, natomiast Kowalska ma wyższe wykształcenie". Faktycznie, jest to prawdziwy dramat. Jeśli chodzi o informacje udostępnione na portalach społecznościowych, to nie ma tam niczego, czego z własnej woli ludzie nie wpisywali z takim zapałem.

        Jeśli skopiowali coś, to raczej mechanizmy, które działały na takim portalu, w celu zaimplementowania ich we własnym produkcie. Dzięki temu zaoszczędzą czas i środki na pracach rozwojowych, prawda ?

        Hm, ostatnio odnoszę wrażenie, iż posiadanie konta na NK zaczyna wiązać się bardziej z "obciachem", niż popularnością ;) Jednak to nie moja sfera zainteresowań, więc mogę się mylić.

        • avatar
         okar19
         0
         a za jaką cene sprzedali ?
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          To była wyprzedaż?? heh
          • avatar
           miedzianek
           0
           A ja wale to,usunalem wczoraj konto i nara,nie beda moich danych sprzedawac niewiadomo komu-.-