Gry

Doskonały początek sprzedaży Saints Row IV

przeczytasz w 1 min.

Saints Row IV zapowiadało się na produkcję naprawdę szaloną i taką też się okazało. Wygląda na to, że graczom bardzo się to spodobało.

Saints Row IV gra sprzedaż

Saints Row IV zapowiadało się na produkcję naprawdę szaloną i taką też się okazało. Najnowsze doniesienia wskazują, że graczom bardzo taki stan rzeczy odpowiada.

Deep Silver opublikowało pierwsze wyniki sprzedaży gry i wyglądają one naprawdę dobrze. Tylko w ciągu pierwszego tygodnia od premiery rozeszło się ponad milion egzemplarzy Saints Row IV. Nie podano dokładnych liczb w poszczególnych krajach, ale gra jest podobno rozchwytywana na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich, szczególnie w Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Dobrze sprzedają się wersje na wszystkie platformy, ale największym wzięciem cieszy się ta na PC. Ponoć sprzedaje się ona ponad trzykrotnie lepiej niż ostatnia odsłona serii.

"Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu Saints Row IV. Cieszymy się, że grę dobrze przyjęli i recenzenci i gracze. Volition to jedno z najbardziej kreatywnych studiów w przemyśle rozrywkowym i jesteśmy bardzo dumni, że jest ono częścią rodziny Deep Silver." - Klemens Kundratitz, Koch Media CEO

A Wy, bawicie się już z Saints Row IV?

Źródło: gamespot, games.ninemsn

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fallentine
  11
  Nie ma się co dziwić, nie każda gra musi być poważna. Każdy z nas czasem ma ochotę dobrze się zabawić. Saints Row IV bardzo dobrze pokazuje fakt, że do sukcesu wcale nie potrzeba przepięknej grafiki czy niezmierzonych głębin fabularnych. Czasem po prostu wystarczy garść solidnego humoru ;)
  • avatar
   johndobry
   3
   A mnie rozwalił pociąg seksualny głównego bohatera do swoich towarzyszy na statku, kto grał ten wie o co chodzi :P
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Nie ma co się dziwić, może to da do myślenia Rockstarowi i wypuści wersje na PC szybciej, bo wkrótce hype na gre się skończy i PC znowu dostanie odgrzewane ochłapy, ale to leży tylko w ich interesie żeby zarobić, wychodzi coraz więcej sandboxowych gier, w pewnym momencie Rockstar obudzi się z ręką w przysłowiowym nocniku.
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     Mogli by chociaż nową mapę zrobić, czuje się jak bym grał w nowe DLC, a nie w 4 część.