Gry komputerowe

Seria Saints Row może się zmienić - nowe odsłony gry będą dużo poważniejsze

przeczytasz w 1 min.

Nowe odsłony cyklu mają pójść w nieco innym kierunku i tym samym najprawdopodobniej planuje się rezygnację z dużej dawki humoru.

Seria Saints Row może się zmienić

Gracze żyją już nadchodzącą premierą GTA 5, ale zapewne część z nich pamięta także o tym, że nieco wcześniej pojawi się Saints Row 4. Wygląda na to, że najnowsza odsłona tego cyklu może być końcem pewnej epoki.

Seria Saints Row teoretycznie jest dość podobna do produkcji Rockstar Games, ale rozgrywka jest tutaj dużo bardziej żywiołowa, a śmiało powiedzieć można, że nawet szalona. Twórcy implementują do gry wszystkie, najbardziej nawet zwariowane pomysły i dlatego też cykl ten może pochwalić się ogromną dawką humoru i rozgrywką, jakiej próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Okazuje się jednak, że wraz z premierą Saints Row 4 wszystko to może się skończyć. Nowe odsłony cyklu mają pójść w nieco innym kierunku i tym samym najprawdopodobniej planuje się rezygnację z dużej dawki humoru na rzecz poważniejszej rozgrywki, charakterystycznej np. dla wspomnianego GTA.

"Jesteśmy zdecydowani na to, by razem z Saints Row 4 zakończyć pewien rozdział w historii serii. Jeśli w przyszłości pojawią się nowe odsłony naszego cyklu, a na to mamy nadzieję, to prawdopodobnie pójdą w nieco innym kierunku." - Scott Phillips ze studia Volition

Czy taki krok wyjdzie serii na dobre? Trudno będzie konkurować z GTA i odejście od tego, z czego słynie obecnie Saints Row, może spowodować uznanie nowych odsłon tej serii za słabszą wersję produkcji Rockstar Games.

Źródło: polygon, kaboomshark

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  10
  Jeśli tak się stanie to obawiam się że stracą graczy na tym tytule.
  • avatar
   SoundsGreat
   7
   Pierwsza część była "poważna" i była lepsza od GTA San Andreas. W dwójce już nieco poszaleli, ale całość pozostawała "w miarę" realistyczna i to imo najlepsza część, jednak trójka była już przesadzona - tego samego spodziewam się po czwórce. Niech wracają do korzeni, może ni jest za późno.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Ja tylko ponownie instalowałem gre SaintsRow dla humorystycznych akcji..
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Saints Row bez humoru to nie to samo...
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Shaundi jest zajefajna:] hehe
      • avatar
       ALEKS_D_RAVEN
       0
       Zamiast modelu" wrzućmy wszystkie fajne i szalone pomysły" mogli by się zastanowić i mogliby wprowadzić szaleństwo w inteligenty sposób.

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login