• benchmark.pl
 • Foto
 • Największy album fotograficzny na Świecie ma tylko 16 kart, ale za to jakich...
Foto

Największy album fotograficzny na Świecie ma tylko 16 kart, ale za to jakich...

przeczytasz w 1 min.

Samsung aktywnie promuje smartfon Galaxy S4 Zoom. Na przykład drukując album foto, w którym karta ma powierzchnię 40 metrów kwadratowych.

Samsung największy album na świecie

Lubicie oglądać zdjęcia? Na pewno tak. A bardziej na ekranie komputera czy w albumie z wydrukowanymi odbitkami? Odpowiedzi na to pytanie będą już zapewne różne. Jednak nawet jeśli uważacie fotoalbumy za przeżytek, to ten, który przygotował Samsung, zrobi na pewno wrażenie. Każda z 16 jego kart ma wymiary 5 x 8 metrów. Niewątpliwie przy oglądaniu takiej porcji fotografii można się zmęczyć.

Album, który promuje fotografię smartfonową, a przede wszystkim smartfon Galaxy S4 Zoom, zawiera 28 tysięcy zdjęć, które zostało wybrane z 36 tysięcy fotografii nadesłanych w ramach akcji organizowanej na facebookowym fanpage'u Samsunga.

Zdjęcia pokazują kim są ich autorzy, jak żyją, co sprawia im radość. Samsung twierdzi, że jest to największy album, jaki kiedykolwiek powstał. Potwierdzono to wpisem do Księgi Rekordów Guinessa we wrześniu tego roku gdy oficjalnie zaprezentowano album.

By obejrzeć ten album, trzeba udać się, aż do Berlina, gdzie jest on wystawiony w Muzeum Komunikacji. Szkoda, że tak daleko, ale powierzchnia 40 metrów kwadratowych, jaką ma jedna karta, znacząco obniża mobilność tej fotoksiążki. Poniżej wideo ilustrujące powstawanie albumu.

Źródło: Samsung Tomorrow

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  -3
  "Lubicie oglądać zdjęci?"

  Zdjęci z czego w sensie? D: