Smartfony

Samsung Galaxy Mega 6.3 DUOS z Dual SIM

przeczytasz w 1 min.

Pozwolić ma on na korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, ale poza tym żadnych ulepszeń w stosunku do podstawowego modelu się nie doczekamy.

Samsung Galaxy Mega 6.3 w wersji z dual SIM

Producenci smartfonów i ich większych braci określanych mianem phabletów uczynili sobie z funkcji Dual SIM dodatkowe źródło dochodów. Urządzenia nie oferują bowiem tej funkcjonalności w standardzie, a wprowadzane są dopiero w "ulepszonej" wersji danego modelu. Praktyka ta nie jest obca również firmie Samsung.

Wedle najnowszych doniesień planowane jest wydanie Samsunga Galaxy Mega 6.3 DUOS. Rzecz jasna pozwolić ma on na korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, ale poza tym żadnych ulepszeń w stosunku do podstawowego modelu się nie doczekamy. Gorzej, prawdopodobnie specyfikacja będzie tutaj nieco słabsza.

Pamięć RAM zostanie zmniejszona z 1,5 do 1 GB, a poza tym nieco niższa powinna być także rozdzielczość przedniej kamery. Poza tym wszystko pozostać ma już bez zmian, a zatem użytkownicy dostaną tutaj 6,3” ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,7 GHz, system Android w wersji 4.2.2 i akumulator o pojemności 3200 mAh.

Cena i data wprowadzenia tego modelu do sprzedaży nie są znane, ale mówi się, że przeszedł on już certyfikację Bluetooth i tym samym pojawi się w sklepach w najbliższej przyszłości.

Źródło: electronista, softpedia

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jkbrenna
  5
  na orginalej stronie podaja, ze mozna na nim do 17 godzin mowic i az 420 godzin i stand-by miec.... .ladny nonsens...albo tez 17 minut mowic i 420 minut stand-by miec-
  • avatar
   PanoramiXus
   3
   DualSim powinien już być standardem w smartphone'ach, ale producenci jak zwykle zrobią wszystko żeby wycisnąć co się da z klientów.
   • avatar
    kamil330i
    1
    No chociaż coś przydatnego w smartfonie.
    • avatar
     Konto usunięte
     -6
     Niezła posucha skoro takie smrody puszczacie...
     • avatar
      K.L.F
      0
      Ja powiem tylko: GALAXY GALAXY GALAXY ...

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login