Smartfony

Na Samsunga Galaxy S24 FE jeszcze trochę poczekamy. Są nowe przecieki

przeczytasz w 1 min.

Czekasz na najtańszą wersję Galaxy S24? To lepiej uzbrój się w cierpliwość.

Jeśli chodzi o rozwój smartfonów z linii FE, Samsung nie jest specjalnie przewidywalny. Po sporym sukcesie smartfonów Galaxy S20 FE i S21 FE Samsung postanowił w ogóle nie wprowadzać na rynek Galaxy S22 FE, co miało ponoć związek z kryzysem w branży czipów. Seria nie została jednak porzucona całkowicie, bo Galaxy S23 FE powstał. 

Samsung Galaxy S24 FE - kiedy premiera?

Według licznych przecieków, Galaxy S24 FE powstaje. Nie brakowało głosów, że Samsung chciałby go zaprezentować już latem, ale coraz mniej na to wskazuje. 

Do nowych szczegółów na temat urządzenia dotarł holenderski Galaxy Club. Redaktorzy serwisu twierdzą, że “Obecny stan rozwoju zdaje się wykluczać premierę latem lub wczesną jesienią”. 

Spekuluje się zatem, że - podobnie jak w przypadku Galaxy S23 FE - Galaxy S24 FE może pojawić się na pierwszych rynkach pod koniec roku. 

O specyfikacji nie wiadomo na razie nic. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że Samsung ponownie zdecyduje się na takie kompromisy jak niższej klasy ekran z większymi ramkami, optyczny czytnik linii papilarnych czy czip wcześniejszej generacji.

Cena Galaxy S24 FE również nie jest znana. Galaxy S23 FE startował z poziomu 3199 zł. 

Źródło: Galaxy Club

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!