Smartfony

Po premierze Galaxy S4 Samsung planuje odświeżyć model Galaxy S3

przeczytasz w 1 min.

Wszyscy myślą już o Galaxy S4, ale Samsung nie pozwoli zapomnieć nam o jego poprzedniku.

Samsung Galaxy S3 smarfon nowa wersja

Wszyscy czekamy już na premierę Samsunga Galaxy S4, ale wygląda na to, że producent nie pozwoli nam jednocześnie zapomnieć o jego poprzedniku. Czy jednak po prezentacji nowego modelu ktokolwiek może interesować się jeszcze Galaxy S3?

Relacja na żywo z premiery Samsunga Galaxy S4

Całkiem możliwe. Po pierwsze jego ceny powinny być bowiem niższe, a po drugie, Samsung przygotowuje się prawdopodobnie do odświeżenia tego kultowego już modelu. Jeśli wierzyć przeciekom, zmian nie będzie wiele, ale powinny one okazać się dość istotne.

Galaxy S3 po liftingu oferować ma przede wszystkim lepszy ekran. Niestety stwierdzenie to nie zostało sprecyzowane i dość trudno prorokować, co może oznaczać. Być może jednak zwiększona zostanie jego rozdzielczość, bo trudno przypuszczać, by zdecydowano się na większą przekątną, która będzie już domeną Galaxy S4.

Poza tym pojawić miałby się również większy akumulator, którego pojemność wynosić powinna 2400 mAh. Dodatkowo mógłby być on ładowany bezprzewodowo.

Jeśli informacje te są prawdziwe, to już wkrótce poznać powinniśmy oficjalne szczegóły w tej sprawie.

Źródło: gsmarena, tapscape

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kruk200
  3
  Świetnie... Znowu jakieś kotlety? No dobra niech odświeżają ale przynajmniej w niższej cenie. Lepszy ekran, a teraz jest kiepski? Znam kilka osób które mają S3 i w zupełności im wystarcza. Nie wiem co można było by poprawić poza ceną bo jest jak dla mnie za wysoka. No i może trochę większą baterie jak się da.
  • avatar
   darry dooman
   2
   "Samsung przygotowuje się prawdopodobnie do odświeżenia tego kultowego już modelu."
   Kultowego?!? Autor chyba nie zna znaczenia tego słowa...
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Niech wreszcie przy kolejnym update zrobią tak, aby książka telefoniczna i dialer były cały czas w ramie. Ta kpina, że kiedy chcę szybko zadzwonić - wchodzę do dialera mam do 2,5s laga zanim S3 łaskawie doładuje jedną z podstawowych funkcji telefonu, dzwonienie.
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Odswiezaja zeby cena zbytnio nie zchodzila ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mam szczerą nadzieję, że S3 Mini stanieje!