Smartfony

Galaxy S5 pojawi się w mocniejszej wersji z metalową obudową?

przeczytasz w 1 min.

Być Samsung nie odkrył jeszcze jednak wszystkich kart.

Galaxy S5 z metalową obudową przeciek

Jesteśmy już po premierze smartfona Galaxy S5, ale nie jest tajemnicą, iż nie wywołał on szczególnie dużego zachwytu. Owszem, producent postarał się o kilka nowości, ale oczekiwania wielu osób były chyba większe. Być Samsung nie odkrył jeszcze jednak wszystkich kart.

Przed premierą smartfona pojawiało się mnóstwo informacji, wśród których nie brakowało tych mówiących o metalowej obudowie, ośmiordzeniowym procesorze czy ekranie o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Ostatecznie w Galaxy S5 nie pojawił się żaden z tych elementów, ale pojawiają się głosy, iż zaprezentowana wersja smartfona nie będzie jedyna.

Serwis sammobile, powołujący się na koreańskie źródła, informuje, iż producent już za kilka miesięcy zaprezentuje kolejny model. Określany jest on obecnie mianem Galaxy F, chociaż ostateczną nazwą może być Galaxy S5 Premium, co wydaje sie zresztą bardziej prawdopodobne.

Co urządzenie miałoby zaoferować? Specyfikacja rzekomo różnić ma się jedynie w kilku, ale za o bardzo istotnych elementach. Po pierwsze wreszcie doczekalibyśmy się metalowej obudowy, w której zamknięty zostałby mocniejszy, 8-rdzeniowy procesor.

Najważniejsze głowy z obozu Samsung dyskutowały podobno o tym również w Barcelonie. Premiera mocniejszego, metalowego Galaxy S5 planowana jest na maj, chociaż zaznaczamy, iż są to informacje nieoficjalne.

Źródło: sammobile, ibtimes

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kropak
  10
  Toż pisałem już o tym dali na początek ochłap ;) a co kwartał będą wypuszczać wersję pro, ultra, mega :D i trzepią kasę.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   LOL
   Co raz więcej rdzeni i pamięci pakują, rozdzielczość ekranu większa niż w obecnie produkowanych laptopach. Wewnętrzna pamięci sięgająca 64GB, procesory 8 rdzeniowe o wysokim taktowaniu, 3 do 4 GB RAM ( to obecne minimum w PC).

   Jednak w dalszym ciągu nie zrobili żadnej stacji dokujące, która umożliwiałaby wykorzystanie phabletu i jego mocy - jako jednostki centralnej - podłączając do niego monitor, klawiaturę, czy np. mysz...

   Jak długo trzeba jeszcze czekać, aż wreszcie jakiś producent pójdzie po rozum do głowy...
   Obecnie, w żaden komfortowy sposób nie można wykorzystać mocy (często tylko marketingowej), którą zamknęli w phablecie. Zamiast tego, czarują jakimiś czytnikami linii papilarnych, czy pomiarem pulsu - no litości.
   Jak długo idioci będą się na to nabierać?
   • avatar
    legoras
    2
    8 rdzeniowy proc, pytanie po co... ahh zapomniałem, obecnie ludzie muszą mieć telefony do GRANIA, a nie rozmawiania. A potem bateria trzyma 1-2 dni.
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Samsung z wyższej półki w metalowej obudowie, to brzmi jak powrót do serii Wave. Może będzie na nim Tizen?
     • avatar
      Antiax
      0
      Kurcze 8 rdzeni po 2,1 GHz (Exynos 6), a ja jestem zmuszony używać 7 letniego komputera, który posiada procesor jednordzeniowy taktowany 3,6 GHz... Pewnie smartfon będzie i tak w 2 wersjach (z procesorem Qualcomma i Exynosem), ale nic dziwnego, że mamy taki "ROZWÓJ" (HAH) skoro po premierze Galaxy S5 użytkownicy tego portalu pisali rzeczy w stylu: "O Boże 2GB RAM, a Sony pokazało 3", "Tylko FULL HD ? A gdzie to 2K ?", "Inni pokazali 8 rdzeniowe procesory, a Samsung jak zawsze w tyle" etc. Choć dobrze, że tym razem skupiono się na optyce, połączeniu internetowym i dbaniu o zdrowie i innych przydatnych funkcjach, a nie bawieniu się w cyferki i prześciganie kto w pakuje więcej do smartfona .

      • avatar
       Konto usunięte
       0
       "Być Samsung nie odkrył jeszcze jednak wszystkich kart." poprawnie jest napisane czy sie zgubił 1 wyraz ?:)