Mobile

Jeszcze jeden zegarek od Samsunga - tym razem z Android Wear

przeczytasz w 1 min.

Będzie to trzeci zegarek tej firmy, który pracować ma pod kontrolą 3 systemu.

Samsung zegarek Android Wear

Samsung nie jest producentem, który jako pierwszy wprowadził na rynek SmartWatcha. To jednak właśnie koreański producent w ostatnim czasie chyba najmocniej pracuje nad tym, by gadżety tego typu wypromować i wydaje się, że ostatnie premiery wcale nie były ostatnimi.

Pierwszy tzw. inteligentny zegarek Samsung zaprezentował w tamtym roku. W tym producent poszedł jeszcze dalej, ponieważ na rynek trafiły nie tylko dwa zegarki (Gear 2, Gear 2 Neo), ale również opaska Gear Fit. Teraz dowiedzieliśmy się, że na tym nie koniec.

Nie tak dawno Google zapowiedziało system Android Wear, który trafić ma właśnie do zegarków i sprawić, że staną się one dużo bardziej interesujące. Zainteresowanie nową platformą od razu zapowiedziało kilku producentów, w tym m.in. Samsung, który zdradził teraz nieco ze swoich planów.

Hankil Yoon, jeden z wiceprezesów koreańskiego producenta, w ostatnim wywiadzie ujawnił, iż SmartWatch Samsunga z systemem Android Wear pojawi się w sprzedaży pod koniec tego roku. Tym samym będzie to trzeci zegarek tej firmy, który pracować ma pod kontrolą 3 już systemu - wcześniejsze urządzenia oferowały i wciąż oferują Androida oraz Tizena.

Źródło: phonearena

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krynka
  5
  Bardzo ładne "zdjęcie" z fotoszopa
  • avatar
   Logox
   4
   Może i dobrze, że jest trochę wyboru. Oby tylko to cudo było dużo tańsze i współpracowało ze wszystkimi smartphonami a nie tylko wybranymi od Samsunga.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    I co, bateria na 3 dni?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jakby to ze 100 złotych kosztowało to ewentualnie może bym kupił ale musi współpracować z WP 7.8
     • avatar
      gacekfirewall
      0
      Ale nie ma co to jest kolejny etap ewolucji technologicznej. Nie trzeba go wyciągac z kieszeni, poza ogladaniem filmów może spełniać te same funkcje co smartfon. Szczególnie dla ludzi którym wystarczy mniej niż 4,5 cala albo nawet mniej. Z czasem ten trend może i wyprzeć dzisiejsze opcje typu smartfon. Samsung to wie.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       63 stopnie czego? Chyba nie C...