• benchmark.pl
 • Mobile
 • Samsung zapewni szybkie aktualizacje Androida - w trosce o bezpieczeństwo
Mobile

Samsung zapewni szybkie aktualizacje Androida - w trosce o bezpieczeństwo

przeczytasz w 1 min.

Aktualizacje mają odbywać się w trybie OTA regularnie, mniej więcej raz w miesiącu.

Samsung aktualizacje Androida

Aktualizacja Androida to proces kulejący, na czym cierpi między innymi bezpieczeństwo danych przechowywanych na smartfonach. Na szczęście producenci zaczynają ten problem wreszcie dostrzegać i, co ważniejsze, chcą go rozwiązać.

Samsung zdecydował się na nowy proces aktualizacji zabezpieczeń swoich urządzeń mobilnych. Aktualizacje mają odbywać się w trybie OTA regularnie, mniej więcej raz w miesiącu, co bez wątpienia zapewnić powinno większe bezpieczeństwo danych użytkowników.

„Zmieniamy podejście w zakresie aktualizacji zabezpieczeń na naszych urządzeniach, które teraz będą się odbywać regularnie. Rozwijanie procesu szybkiego reagowania i dostarczania łat bezpieczeństwa do naszych urządzeń zapewnia im aktywną ochronę.” – Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska

Producent prowadzi już rozmowy z operatorami na całym świecie w sprawie wdrażania nowych rozwiązań bezpieczeństwa. We współpracy z nimi właśnie Samsung wkrótce udostępnić na bardziej szczegółowe informacje na temat modeli i terminów, w jakich pojawiać będą się kolejne łatki.

Źródło:  samsung, androidcentral

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Samsung i aktualizacje hahaha :D
  • avatar
   Adriian
   7
   Nie w trosce o bezpieczeństwo tylko w trosce o to, żeby uniknąć możliwych pozwów i ogromnych kar za instalowanie całej masy niepotrzebnych apek, których nie można odinstalować bez utraty gwarancji. Chińczycy się im wzięli za d**e, to teraz obawiają się, że taka UE albo USA zrobi to samo.
   • avatar
    PL_SBX
    -1
    CyanogenMod polecam.
    • avatar
     Mariano_
     0
     Wczoraj mi ściągał dwa pakiety. Mordka ucieszona, bo myślałem, że dostanę aktualizację androida z 4.2.2 na coś nowszego (Galaxy Trend Plus), ale niestety nie doczekałem się.