Gry

Scorn jest obrzydliwy. Dobrze, że wkrótce premiera

przeczytasz w 1 min.

Opóźnień już raczej nie będzie. Scorn ma zadebiutować jesienią i jest spore prawdopodobieństwo, że nieźle nas wystraszy.

Kiedy premiera Scorn? Wreszcie to wiemy

O Scorn pisze się od lat. Pierwotne plany twórców co do daty premiery nie zostały zrealizowane, cały czas czekamy. Jest nadzieja, że opóźnień już nie będzie, ponieważ podczas dzisiejszego pokazu Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 ujawniono wyczekiwaną informację.

Wszystko zgadza się z ostatnimi deklaracjami mówiącymi o jesiennym debiucie gry, zostanie oddana w ręce graczy 21 października. Platformy docelowe? Ich lista była już znana i nic się nie zmienia, zagrają posiadacze PC z Windows oraz konsol Xbox Series X i Xbox Series S. Potwierdzono też raz jeszcze, że Scorn zawita w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass.

Scorn - zwiastun z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Co to w ogóle jest ten Scorn?

Jeśli jeszcze o tym tytule dziwnym trafem nie słyszeliście, krótkie przypomnienie. To pierwszoosobowy, przygodowy horror, którego świat (otwarty) składający się z różnych regionów z innymi postaciami (niekiedy naprawdę wymyślnymi) został zainspirowany twórczością H. R. Gigera. Tego samego artysty, który stworzył ksenomorfa z filmowej sagi Obcy. Niezła rekomendacja, prawda?

Do przeciwników można będzie postrzelać, o ile uda się zdobyć odpowiednią ilość amunicji. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem będzie ukrycie się. Mają pojawić się też łamigłówki do rozwikłania. Twórcy obiecują nie tylko mroczny klimat, ale też realistyczne interakcje ze światem zapewniające głębszą immersję. Dodatkowo fabuła ma być przedstawiana wyłącznie w świecie gry, bez przerywników filmowych.

Czekacie czy to dla Was mało apetyczne danie?

Źródło: Xbox

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zero-Cool
  1
  Wygląda co najmniej intrygująco, ciekawe czy okaże się kupą na poziomie Agony tj. dobry pomysł, ale drewniane wykonanie sprawia że granie w ten tytuł jest agonią...

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login