Gry

Dziś premiera gry Sea of Thieves

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Wyczekiwane pirackie MMO studia Rare ujrzało wreszcie światło dzienne. Podsumujmy więc najważniejsze informacje na temat tej gry – oto co trzeba wiedzieć o Sea of Thieves w dniu jej premiery.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ujrzała w końcu światło dzienne. Dzisiaj na rynku debiutuje Sea of Thieves – pirackie MMO od weteranów branży ze studia Rare. 

Sea of Thieves to MMO, w którym gracze łączą się w pirackie grupy i razem wyruszają zasmakować morskich i lądowych przygód. Czekają na nich poszukiwania skarbów, brutalne potyczki oraz wspólne zabawy przy ognisku…

Sea of Thieves skarb

„Zbadaj bezkresne wody oceanu, na których napotkasz okręty dowodzone przez innych graczy — wrogów lub sojuszników. Zbierz załogę i udaj się na wyspy skarbów, staw czoła legendarnym potworom i sprawdź się w epickich bitwach morskich przeciwko innym piratom. Podnieś kotwicę i przygotuj się do walki, żeglugi i zdobywania łupów z klasą” – zachęca Microsoft.

Sea of Thieves walka

Dla giganta z Redmond jest to jedna z najważniejszych tegorocznych premier. Dlatego też przygotował specjalną wersję kontrolera, a także zestawy z konsolami Xbox One S i Xbox One X. 

Warto też przypomnieć, że Sea of Thieves jest pierwszą z gier Microsoftu, która już w dniu premiery trafiła do programu Xbox Game Pass (dającego dostęp do około 150 gier na Xbox One i Xbox 360 za 29 złotych miesięcznie). Nie będzie jednak ostatnią.

trup

Trzeba też podkreślić, że to pirackie MMO jest również w programie Xbox Play Anywhere, co oznacza, że wystarczy kupić jeden egzemplarz, by cieszyć się grą na konsoli Xbox One oraz komputerze z systemem Windows 10. 

Na koniec, przypomnijmy sobie opublikowany kilka dni temu premierowy zwiastun:

Źródło: Microsoft

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  popo601
  Oczywiście polonizacji brak bo po co!
 • avatar
  madnessmilo
  Fajnie, że można przetestować w ramach abonamentu. To na wielki plus. Większość się tylko zastanawia czy ta gra oferować będzie dużo contentu po tygodniu, dwóch.
 • avatar
  raffal81
  Miodna jest, ale mało urozmaicona, mam nadzieję że będzie rozwijana, potencjał w niej jest ;)
 • avatar
  SirMichael
  cena gry niestety nie zachęca.