Gry na konsole

Serial Cleaner trafi na Nintendo Switch

przeczytasz w 1 min.

Może nie doskonały, ale bez wątpienia intrygujący Serial Cleaner jest kolejną polską grą, która zasili katalog tytułów dostępnych na Nintendo Switch.

Kolejna polska gra zmierza na konsolę Nintendo Switch. To intrygujący i ciepło przyjęty Serial Cleaner, który nawiązuje klimatem do filmów gangsterskich z lat siedemdziesiątych i stawia przed graczem zadanie „posprzątania” po zbrodni.

Do tej pory Serial Cleaner ukazał się na pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Na domowo-mobilne urządzenie Nintendo (które, jak wiele na to wskazuje, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki) trafić ma zaś jeszcze w tym roku, lecz konkretna data premiery jak dotąd nie padła. 

Dla krakowskiej ekipy iFun4all jest to szansa na zwiększenie zasięgu, a dla posiadaczy Nintendo Switch kolejny ciekawy tytuł do sprawdzenia. Jakub w swojej recenzji przyznał grze Serial Cleaner notę 3,7/5, doceniając fakt, że „jest to bardzo oryginalna produkcja, która miesza znane z gier schematy, oprawia je w popkulturowe motywy i gwarantuje świetną rozrywkę”.

Dodajmy, że to już kolejna rodzima produkcja, która zmierza na konsolę „wielkiego N” – dobrze jest widzieć, że ich katalog robi się coraz ciekawszy.

Źródło: iFun4all

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Sharimsejn
    -2
    Co to Nintendo Switch?