Systemy operacyjne

Service Pack 3 dla Windows XP - ENG/PL

przeczytasz w 2 min.

Kilka dni temu pisaliśmy, o tym że kolejny zbiór poprawek dla Windows XP już pojawił się na kilku darmowych serwerach udostępniających oprogramowanie freeware, shareware, itp. Softpedia i MajorGeeks.

  Pliki:
  

Były to jedne z pierwszych serwisów, które udostępniły “paczkę”. Oczywiście SP3 osiągalne było również w sieciach P2P. Od dziś, już oficjalnie, plik z Service Pack 3 pojawił się na serwerach Microsoft. Zatem jeśli dotychczas obawialiście się pobierać plik, to teraz macie już 100% pewność, że dostajecie to czego szukacie.

Plik instalacyjny w wersji angielskojęzycznej zajmuje około 320MB. Service Pack 3 to ostatni tego typu “prezent” od Microsoft. Zestaw zawiera 1000 poprawek i kilka nowych rozwiązań nieco przyśpieszających działanie systemu.

Jeśli Wasz Windows to wersja angielskojęzyczna, to już dziś bez wahania możecie pobrać plik instalacyjny z serwerów producenta.


Pobierz: Rozmiar pliku: - MB

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  groldominika
  1
  No to teraz czekamy na SP4 do nieśmiertelnego XP. MS powinien uczyc się od samego siebie jak to jest tworzyć systemy operacyjne. Nie to co dzisiejsze systemy które są tylko skokiem na dolary.
  • avatar
   marcin_kg
   -2
   Super