Gry komputerowe

Polskie Seven w wersji demo do sprawdzenia

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli wciąż nie zdołaliście podjąć decyzji, czy gra Seven: The Days Long Gone polskiego studia Fool’s Theory jest warta tego, by wydać na nią swoje ciężko zarobione pieniądze, wersja demonstracyjna może przynieść odpowiedź. Jest dostępna na Steamie i GOG-u.

Ma swoje niedociągnięcia, ale nie przeszkadza jej to w gwarantowaniu przedniej zabawy. Gra Seven: The Days Long Gone swoją premierę ma już za sobą i w sieci zdążyło się od tego czasu pojawić sporo recenzji, ale jeśli wciąż nie jesteście przekonani, czy warto wydać na nią pieniądze, zainteresuje was pewnie informacja o wersji demonstracyjnej.

Demo (bezpłatne, rzecz jasna) polskiej gry jest dostępne na Steamie oraz na GOG-u. Oferuje dostęp do całkiem obszernego prologu, który jest wystarczający, by poznać wszystkie podstawowe elementy i cechy rozgrywki w Seven: The Days Long Gone – jest eksploracja, jest skradanie się i jest walka przedstawiona na kilka różnych sposobów. 

Przypomnijmy, że twórcy Seven, a więc Fool’s Theory, postarali się o połączenie klasycznego erpega w rzucie izometrycznym ze skradankami w stylu Thief i grami akcji pokroju Assassin’s Creed. Całość zaś została umiejscowiona w intrygującym świecie, w którym nowoczesne technologie mieszają się z magią. Jeśli macie ochotę, możecie rzucić okiem na opublikowany już jakiś czas temu zapis rozgrywki:

Źródło: IMGN.PRO

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!