Gry komputerowe

Zgarnij Shadowrun Returns Deluxe za darmo

przeczytasz w 1 min.

Cyberpunk to temat na czasie, a połączony z fantastyką potrafi urzekać w wyjątkowy sposób. Jeśli chcecie się o tym przekonać, zagrajcie w Shadowrun Returns Deluxe. Pospieszcie się, a swoje egzemplarze odbierzecie zupełnie za darmo.

To gra, która rusza praktycznie na każdym komputerze i potrafi świetnie wypełnić czas praktycznie każdemu graczowi. Jeśli jeszcze nie bawiliście się przy Shadowrun Returns, lepszej okazji na zdobycie egzemplarza może w najbliższym czasie nie być.

Gra Shadowrun Returns jest dostępna zupełnie za darmo w sklepie Humble Store. Co więcej – w wydaniu Deluxe, w skład którego dodatkowo wchodzą: rozszerzenie Anthology i ścieżka dźwiękowa. Zróbcie, co trzeba do 23 czerwca, do godziny 19.00, a nie zapłacicie ani złotówki.

Shadowrun Returns

Jeśli nie wiecie, reprezentująca gatunek cRPG gra Shadowrun Returns zaprasza nas do magicznego wariantu cyberpunkowego świata z 2054 roku. Przedstawiając akcję w rzucie izmoetrycznym, pozwala nam przejąć kontrolę nad najemnikami, których zadaniem jest słusznie przez was rozumiane „czyszczenie”.

W Shadowrun Returns występuje kilka klas postaci, a ich reprezentanci cechują się różnymi umiejętnościami związanymi z czterema doświadczanymi rzeczywistościami: fizyczną, cyfrową, mistyczną i astralną. Walka natomiast toczy się w systemie turowym, co oznacza, że dobra taktyka jest podstawą przez całą rozgrywkę. Tak wygląda to na zwiastunie:

Źródło: Humble Store

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!