Gry

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter wygląda tak

przeczytasz w 1 min.

Mechanika rozgrywki w najnowszych przygodach niezwykłego Sherlocka Holmesa zaprezentowana na nowym materiale wideo.

Sherlock Holmes i doktor Watson mają kolejne zagadki do rozwiązania. Tym razem ekipa Frogwares chce, by rozgrywka była znacznie bardziej urozmaicona, dlatego też w The Devil's Daughter pojawi się kilka nietypowych rozwiązań. Zaprezentowano to na najnowszym materiale wideo.

Studio Frogwares niejednokrotnie zapewniało już, że Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to jeden z jego najambitniejszych projektów w historii. Oprócz zachowania fundamentów serii doczekać mamy się zatem nowych opcji, takich jak sekwencje śledzenia i pościgów czy też swobodne poruszanie się po dzielnicach Londynu. 

Aby przybliżyć nieco te nowości twórcy postanowili opublikować zapis rozgrywki (z wersji na konsolę PlayStation 4) z komentarzem. Już po kilku minutach można stwierdzić, że nowy Sherlock naprawdę może się podobać, ale najlepiej będzie jeśli sami się o tym przekonacie:

Premiera gry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter została zaplanowana na 27 maja. Oprócz PS4, gra trafi też na Xbox One i pecety. W ubiegłym miesiącu dowiedzieliśmy się też, że tytuł ten zapewni około 15-20 godzin zabawy, co zdecydowanie jest niezłym wynikiem.

Źródło: PlayStation, Game Informer

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    PoetaX
    7
    Cała gra ma zapewnić 15-20 godzin zabawy, a nowy DODATEK do wiedźmina - 30 godzin xD